Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért az alkoholizmusról szól...

Miért az alkoholizmusról szól a Szilveszter?

Figyelt kérdés
Szánalmas, hogy egyesek csak úgy képesek jól érezni magukat, hogy a pohár fenekére néznek aztán részegen állatkodnak. Semmi értelme az egésznek.

2013. dec. 20. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük buliznod. De amúgy az alkohol oldja a gátlásokat. Az persze más dolog, ha valaki nem tudja, hogy hol a határ. De az állatkodás szerintem még józanul is belefér a szilveszterbe.
2013. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem erről szól a Szilveszter... hogy másoknak miről szól meg magasról letojom..
2013. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholt lehet jól is felhasználni. Az, hogy nő az önbizalmad, csökkennek a gátlásaid, jobban benne vagy a buliban, jobban tetszik a zene, egy fokig kifejezetten pozitív.

Persze ahogy minden mást is az életben, ezt is túlzásba lehet vinni. De ettől még az alkohol jó dolog, csak tudni kell jól használni.

2013. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted erről szól, az elég gáz. Vagy talán fegyvert fognak a fejedhez, hogy piálj? Nekem ugyan nem, tök jól elvagyok itthon is, a nyugiban.
2013. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig ahol voltam hányástócsák kerülgetéséről szólt az egész.
2013. dec. 20. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor barátom te nagyon roszs helyen jársz. Legutóbbi ár szilvesztert nyugis házibuliban töltöttem, volt kaja, pia, zene, ismerősök, hányástócsák sehol. Vagy itthon punnyadtam, mert nem volt kedvem a felhajtáshoz. Valamit te csinálsz rosszul, mondju kszórakozóhelyen mit vársz? Az összes tömve van és szinte mindenki csontrészeg.
2013. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alkoholizmusról, mert az egy folyamat, hanem esetleg az alkoholról szólhat.

De hát kinek miről.. madarat tolláról...

2013. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki úgy ünnepel, ahogy akar és attól, hogy valaki merészel szilveszterkor alkoholt inni, még nem feltétlenül alkoholista. Ha pedig nyilvános szórakozóhelyre mész, tudomásul kell venned, hogy ott lesz mindenféle ember, nem mindenki a te kis lelkivilágodhoz fog alkalmazkodni.

Neked nem muszáj innod, sőt, szervezhetsz egy kellemes házibulit szintén antialkoholista ismerősökkel, barátokkal, úgy alakítod, ahogy szeretnéd és ott garantáltan nem az ivásé lesz a főszerep.

2013. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja, nekem 54 szilveszterből még egyetlen egyben sem kellett hányástócsákat kerülgetnem. (Na jó, az első 4-re nem emlékszem kristálytisztán.)
2013. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: talán túl sokat ittál az első 4-en, hogy nem emlékszel?
2013. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!