Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol az hülyíti az...

Az alkohol az hülyíti az embert, vagy felszabadítja?

Figyelt kérdés

Azt mondják az alkohol csak segít abban, hogy az ember lazábbnak érezze magát, megtegye azt, amit szeretne. Gátlásoldó.

A másik fele aki erről beszél, az meg azt mondja az alkohol az hülyít, bua lesz tőle az ember, primitív, lelassul az agya, gondolkodása tompa lesz.


Most melyik inkább?



2013. dec. 24. 17:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindkettő igaz,mert ha okosítana akkor nem oldódnának a gátlásaid hanem erősödnének.. De ezt így nem lehet leírni próbáld ki és meglátod te hogy éled meg.
2013. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Annyira elhülyít, hogy a lazaságban se ismersz határokat.
2013. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gátlásokat oldja valamilyen szinten, de öl butít és nyomorba dönt az alkohol. általában megbetegszenek az alkeszok pár év után, az agyuk sem úgy fog működni, ahogy kéne abban a korban.
2013. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
helyes
2013. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kis mértékben nálam okosít,mert a tudatos kontrollomat,ami az új ötleteket elnyomja,feloldja.


Úgyhogy sok újat enyhe alkoholos befolyásoltság alatt találtam ki és még mondtam is magamban,bezzeg,ha nem ittam volna ilyen nem jutott volna eszembe:D


Persze nagy mértékben hülyít,lassít stb.

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bor pl nemcsak hülyít de fosat is.
2013. dec. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hülyíti és felszabadítja!
2014. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annál rosszabb viszont nincs,ha valaki nem fogyaszt alkoholt és úgy hülye. Az egy borzasztó emberfajta.
2014. jan. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalább több szesz marad nekem.
2014. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!