Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyha röviditallal (pl:...

Hogyha röviditallal (pl: pálinkával) bekenjük az ujjunkat és a fülünkbe kenjük az italt akkor elég gyorsan hat. Hogy kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Csak egy kis időre be kell tenni az ujjunkat a fülünkhöz vagy be kell kenni vele a fület, vagy esetleg más módszerrel?

Ha kérhetem ne idiótán azt válaszoljátok, hogy igyam meg..:) előre is köszönöm az értelmes kommentet nyújtó embereknek!


2013. dec. 28. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

a fuledbe hiaba kened, az biztos. kb. ugyanazt ered el vele, mintha a labujjadat logatnad bele. valami idiota haverod szivat.


ilyen kerdesre 'ertelmes' kommenteket varni...

2013. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
Hát pedig értelmes ember bizony megissza, és nem a végbelébe /fülébe/szemgolyójába keni (megfelelő rész aláhúzandó :), de idővel Te is rájössz majd, hogy a gyomron kívül máshol nem igazán működik.
2013. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2: haaaaaat, vegbelbe ontve a hatas elegge, hogyismondjam, azonnali, es siman bele is lehet halni (a kozvetlen folyadekfelszivas miatt kikeruli a majat meg az emesztorendszert, es azonnal a verbe jut az alkohol)....
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha kérhetem ne idiótán azt válaszoljátok, hogy igyam meg."


Ennyire lemaradtam volna valamiről, hogy napjainkban idiótaság meginni a pálinkát? :D

2013. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kedves97 ***** válasza:
én úgy tudom hogy ha egy nagyon keveset a füledbe csöpögtetsz akkor rúgsz be de nyilván ugyanúgy érvényes ha bekened a füled vele belülről :))de ha lányok vagytok olyat is hallottam hogy ha a tampont pálinkába áztatod és felrakod akkor gyorsan berúgsz tőle. :DD
2013. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

Egy átlag felnőtt embernek 5 liter vére van.


A komolyabb részegség kb. 1 ezreléknél kezdődik.


Ehhez tehát 5 ml etanolt kell maradéktalanul felszívni, ami pl. 13,5 ml vodka. Pár csepp semmire nem elég.


Kinek van olyan füle (szemgolyója, egyéb...) ami majdnem másfél cent folyadékot képes FELSZÍVNI rövid időn belül? Ti szivacsból vagytok? Vagy egész este a vodkás tamponon ültök? Na akkor esetleg működne, de 4-5 centet felszívni (az életveszélyhez) azért így is teljesítmény lenne.


És mi ez a baromság, hogy "megkerüli a májat?"... ha megiszom, akkor átfolyik a májamon, mielőtt a vérembe kerül? Hanyasvoltál bioszból?:)

2013. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!