Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szilveszterre valami újdonság...

Lee12 kérdése:

Szilveszterre valami újdonság amitől be is rúgok de ne legyen szokványos?

Figyelt kérdés
19 vagyok, elég sok bulit megjártam már, voltam is részeg nemegyszer(de nem vagyok alkesz). Minden buliba azt tapasztalom hogy vagy a vbk megy vagy a vodka narancs.kicsit unom már mindkettőt ezért érdekelne valami jó kis recept ami nem szokványos és finom. Töményen nem bírók inni mert rosszul leszek az izétől:D pl az jó ha vodka(0,7)+hell(0,5)+valami szörp?de más ötletek, bevált praktikák is érdekelnek
2013. dec. 30. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Captain Morgan rum + kóla
2013. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:

Tehát megint szerencsénk van valakihez, aki csak azért iszik, mert be akar rúgni, és nem azért, mert szeretné is azt, amit iszik. Na mindegy.


Igyál vadászt, jó lesz az az igényeket elnézve.

2013. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, másodiknak üzenném hogy nézzen körbe a fiatalok körében mert senki nem azért iszik mert finom, hanem mert vicces sztoryk születnek piásan, jobban esik a táncolás meg minden,és elfeleltjük kisidőre a sok iskolai tanulnivalót. 30 év fölött látom általában hogy az ízért isznak. De ez nem egy új dolog. Nagyapáim idejében is azért ittak a fiatalok mint amiért mi. Aki mást mond hazudik.
2013. dec. 30. 21:05
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
Hát, én 20 éves vagyok, és csak azt iszom meg, aminek jó az íze. És sose úgy megyünk le, hogy na most szétcsapjuk magunkat, hanem úgy, hogy akkor igyunk, bulizzunk. Mi is szoktunk részegek lenni, de nem fintorogva iszunk, illetve nem azon ügyködünk, hogy mivel tudnánk elnyomni az italok ízét, mert azt biza' nem szeretjük, csak a hatás kell...
2013. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én pesten vagyok de nagyon kevés ismerősöm van aki tisztán issza a piát.Sör az megy le de az ugye nem tömény(szeretem is).kezdésnek pálinkát iszunk tisztán férfiakhoz méltóan de nem azért mert ízlik.de én is örülnék ha bírnám tisztán inni a piát de sajna nemmegy.Kérdésre visszatérve találtam receptet:full moon a neve és vodka+energiaital+pezsgő 1:2:3 arányban. Elég ütős kombo úgyhogy ésszel lehet csak inni
2013. dec. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!