Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lakótelepen élők! Ti ha...

Lakótelepen élők! Ti ha kinéztek az ablakon, és láttok lent a padokon ülő, alkoholt fogyasztó embereket, akkor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Én a legtöbb esetben rájuk szoktam hívni a kerületi rendőröket, és egész jó hatása van, ugyanazok legközelebb már nem jönnek a házak közé a parkos részre iszogatni. A játszótér alig 10-20 méterre van, és nem egyszer láttam ott hagyott üres üvegeket.

#alkohol #alkoholista #illegális #szeszesital fogyasztás
2014. jan. 8. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, de nem is szoktam figyelni, hogy ki mit csinál kint. Maximum akkor szólnék, ha verekednének vagy kiabálnának.
2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk konkrétan kocsmát csinálnak a lépcsőházból (ha rossz idő van), ha jó, akkor a szembe lévő területen tanyáznak. Szólni felesleges, vannak köztük rosszarcúak is (a szomszédokon kívül). :(
2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
én lemegyek és kérek tőlük...
2014. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyes embereknek mennyi szabadideje van..Amúgy nem szoktam vele foglalkozni, maximum ha ordítoznak, vagy rongálnak.
2014. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Amíg nem csinálnak semmit, addig miért zavar? Nyáron miért ne lehetne kiülni valahova inni?
2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok önkéntes rendőr...

Illetve ha van egy kis szabadidőm, azt nem azzal töltöm, hogy az ablakon nézegetem, hogy ki mit csinál és majd jól feljelentem ... Szóval nem vagyok egy függöny mögött leskelődő, mindenkit feljelentő sz@réletű senkiházi .

Inkább a magam életét élem, és azzal foglalkozom .

De amúgy tök jó, hogy van aki ennyire ráér... Utána meg kiírja ide is ...

Igazi kádárkatona lehetsz ...

2023. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!