Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20 évvel ezelőtti, bontatlan,...

20 évvel ezelőtti, bontatlan, minőségi brandy megromolhat? Mik úszkálnak benne?

Figyelt kérdés
Találtuk a nagymamánál. Úszkálnak benne valamik, ez penész lehet? Nem bontottuk még ki.
2009. nov. 30. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha bontatlan akkor gyakorlatilag nem lehet benne semmi.


Biztos hogy brandy?


Esetleg előfordulhat hogy volt benne egy gyümölcs ami az idő foylamán szétfoszlott...



Pl régen volt oylan körtepálinka hoyg egy egész körte volt egy körte alakú üvegben és ráöntve a pálinka..


Hogy hogyan szerkesztették bele a körtét az üvegbe azt ne kérdezd mert nekem sem sikerült rájönni a mai napig...

2009. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Parafadugó elrothadhat, ha annak a darabjai úszkálnak, akkó kidobhatod! De az a szagán (nem illat!) megérzik.
2009. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet.Mindig volt benne?Nem lehet h eleve olyan volt?Mi már jártunk igy.Pl.colaval.De lehet h tényleg vmi gyümi darabok.

A körtét az üvegbe pedig bele nötettek én ugy tudom.Kivéve ha a masik csavaros alju üvegbe raktak.

2009. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19:59

Ebben tudok segíteni...mármint a körte az üvegben témában.

Virágzás után, amikor még pici volt a gyümölcs, akkor ráhúzták az üveget. Az építkezéseken használt állványokhoz hasonlót tettek a fához, ezen voltak a palackok és a körte szépen lassan megnőtt, majd beérett benne. Aztán került rá a pálinka.


A brandyban nem tudom mi úszkálhat, de biztos nem kellene semminek sem ott tempózni.

2009. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos. Szerintem a legjobb lesz, ha kibontjuk. Ha nem büdi, s nem pocsék ízű, akkor jól megisszuk!!!!!
2009. dec. 1. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szekrény tetején tároltad? Az úgy könnyen megromlik... ott van a legmelegebb nyáron és a fény se tesz jót a piáknak. Nem véletlenül tárolják az értékes borokat hűvös, sötét pincékben.
2009. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
békák,nekem is van 1 még a fáraók korából maradt rám amikor megelevenedett a tíz parancsolat pár ebihal beleesett mára azok már varangyok,ez adja az enyhén fanyar ízét
2009. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátom ha nem vagy finnyás nyugodtan lecsúszik :D
2009. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!