Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen üzletekben lehet...

Milyen üzletekben lehet laposüveget venni?

Figyelt kérdés
Egy barátom születésnapjára szeretnék venni neki egyet, mert úgymond gyűjti őket. Egyszerűbbet szeretnék, nem túl drágát. Hol lehet venni? Gondolom nem árulnak minden kis üzletben.
2014. jan. 14. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék üzlet, olyan helyek ahol gravíroznak.
2014. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hobbiboltokban van mindenféle formájú üveg.
2014. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
/facepalm A laposüveg fémből van.
2014. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy arra gondol a kérdező, ami a belső zsebben is elfér... a filmekben látni, hogy ilyenekből húznak 1-1 kortyot.

én a késesnél láttam, aki mindenféle márkás nem márkás fém ajándékokat is árult. nálunk a tesco soron is volt ilyen.

Mi csak a svájci bicskásnak hívtuk.

2014. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Körbenézek az említett helyeken :)
2014. jan. 16. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Trafikokban, ajándékboltokban. Alapvető cucc!:-)))
2014. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még egy gyors kérdés. Ajánlott abban mondjuk 1-2 hétig is tárolni az italt? :) Nem akartam ezért külön kérdést írni.
2014. jan. 25. 01:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hiszen arra való. Akár több évig is, feltéve ha töményszeszről

(pálinka, konyak stb.)va szó, de hát laposüvegbe csak töményet szoktak tenni. ezek bevizsgált fémek, semmi baja nem lehet a piának a fémtől.

2014. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!