Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha a vodkát összeöntöm a...

Ha a vodkát összeöntöm a fantával (jobb í miatt) akkor csökken az alkohol tartalma?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezek a fogyatékos kérdések...

Ha 1 dl vodkát beleöntesz 1 dl Fantába, akkor a vodka 40%-os alkoholtartalma 20-ra csökken. Azonban az 1 deci vodkában lévő 0,4 dl (most nem V/V-ben számoltam, 'schuldigung) tiszta alkohol megmarad a 2 dl oldatodban. Érthető?

2014. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó bocs, hogy nem értek hozzá...komolyan világi bűn kösz
2014. ápr. 10. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul még észre sem veszed magad hogy milyen g#eci buta vagy...
2014. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SzarvasLászló ***** válasza:
100%

Teszek bele egy matematikai és fizikai csavart:


Az alkohol koncentrációja hígabb lesz az elegyben(20%), viszont ugyanannyi alkohol marad benne.

Na ez hogy létezik? ,)

2014. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem vagy értelmi fogyatékos, akkor ez tényleg durva.
2014. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:DD a barátnőimmel ünnepeljük az egyik lány születésnapját és én (mint sok 13-16 éves) nem rúgtam be maximum kétszer, sajnálom, hogy ennyire tudatlan vagyok ebben a dologban, de hogy egy két alul művelt úgy butázzon le, hogy nem is ismer, elég felháborító...de hát társadalom és elítélések. Up yours mine brain Hungary. Ja és megjegyezném az alkohol más folyadékkal keveredve lead OH-t ... pontosan nem tudom, hogy ez hogy néz ki élesben ezért kérdeztem meg, de köszönöm a segítő, inkább kiábrándító válaszokat.
2014. ápr. 10. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre tudni a választ nem azon múlik hogy valaki alkoholista-e, hanem hogy képes-e logikusan gondolkodni...
2014. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ahaaa akkor én nyilván nem tudok....de várj ez is logikus volt..akkor mégis? :C

Komolyan ezzel lesz tele vagy valaki tudja, leszarja, hogy a másik mennyire ért hozzá (azaz logikusan gondolkodik) és leírja végre? köszönöm előre

2014. ápr. 10. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod milyen lány vagy? Az a fajta, aki facebookon osztogatja meg a frappánsnak szánt, elcsépelt emberi igazságokat taglaló idézeteket; aki a legszebb lány az osztályban és a pattanásos kislányokat halálig cukkolja; aki alkoholizálni akar, majd az erre vonatkozó kesze-kusza, idétlen kérdésére adott lekezelő válaszokon ledöbben.


Hogy rohadjatok meg mind... Ablak mellé üljetek.

2014. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én? :D nem dehogy mindenkivel kedves vagyok főleg aki olyan amit leírtál! mert én sem vagyok tökéletes és utálom ha látás vagy MEGISMERÉS NÉLKÜL ítélnek, mint most...leírod, hogy milyen vagyok és nem is ismersz...ezt nem is értem? és teljesen az ellentétemet írtad ráadásul egyáltalán nem vagyok alkoholista ha elolvasnád előző válaszaimat, de persze megvédem magam, látatlanba ugyan, de nem fogom hagyni, mert vannak olyan emberek akik kiállnak az igazuk mellett és ezzel együtt makacsok ergo ha nincs igazam akkor is próbálkozok. Én sajnos ilyen vagyok, te nem ismersz és ennyi...a válaszra még várok...de szerintem senki nem lenne elítélő ha nem lenne az első 4 komment...100%
2014. ápr. 10. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!