Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől fogom tudni jobban...

Mitől fogom tudni jobban bírni a piát?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyünk locsolkodni, és tervezem, hogy iszok. De félek, hogy a többi sráccal nem fogok tudni lépést tartani, de szeretnék. Mik a legjobb előkészületek egy ilyen napra? Mire figyeljek oda?

Azért írom ki mindenképp a kérdést, habár volt, van hasonló itt, mert azokra nem jöttek okos válaszok.



2014. ápr. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú-ecetes uborkát szoktak a pasik enni, és csak utána isznak. Akkor jobban bírják.
2014. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy zsírosat kell enni az ivás előtt. Az is nagyon hasznos, ha minden pohár ital után megiszol egy pohár vizet, üdítőt, kicsit csökkenti az alkohol hatását. De alapvetően ne igyál annyit, ha ez ciki a haverjaid előtt, akkor igazából ők a szánalmasak és nem te. Én egy felestől ki lennék ütve, mondjuk lány vagyok, de ez alkati kérdés, fiúk közül is van aki bírja, van aki nem és ha valaki ismeri azt hogy hogyan reagál a piára és ennek megfelelően viselkedik, csak annyit iszik amennyitől még nincs kiütve, számomra az sokkal szimpatikusabb, mintha valaki saturészeg minden ivás alkalmával.
2014. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
"De félek, hogy a többi sráccal nem fogok tudni lépést tartani" Itt végem voltXD :D ^ ^ Bocsi, tippet adni sajnos nem tudok, de amit a többiek írnak jók lehetnek, nemtom:):)
2014. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én elégrégóta vagyok alkohol-fogyasztó, de ezt az uborkás mesét még nem hallottam.

Pihend ki magad előtte, és egyél jó bőségesen, jó zsírosat.De ne akkor, előtte, mert úgy kimondhatod a kígyó nevét. :D

Amúgy meg, gyakorlat teszi az embert. :D

2014. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogod bírni a legjobban ha "edzel" rá, tehát iszol az azelőtti napokon is, és akkor már nem üt be annyira mert hozzászokik a szervezet.
2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár elmúlt húsvét, de megjegyzem: ez nem verseny, hogy megnyerd, vagy egyáltalán lépést tarts a többiekkel. Ostobaság eleve arra készülni, hogy inni fogsz (nemcsak locsolkodásnál, bármilyen alkalommal), lehet kulturáltan, nem a másik legyőzése érdekében inni.
2014. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!