Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Staropramen sör minőégi jó...

Staropramen sör minőégi jó sörnek számít?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
igen, de csak az eredeti, nem az, amit Magyarországon annak adnak el.
2014. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alsó-középkategóriás. A magyar boltokban jellemzően kapható sörök között jónak mondható.
2014. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

igen, de csak az eredeti, nem az, amit Magyarországon annak adnak el.


Pedig az ugyanaz, nem utángyártott.


Az utángyártottakkal az a baj, hogy a sör esetében nagyon sokat számít a víz minősége.

A Kőbányai régen jó volt. De akkor 12 artézi-kút szolgáltatta a vizet, most meg a vezetékes vizet használják.

2014. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennek mi a jelentősége? Neked ízlik? Nem ez a fontos? És ha azt mondják az akkor jobb lesz? Bocs, de nem értem.
2014. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Az átlagos magyar sörökhöz képest(Soproni, Ászok, Borsodi) igen jónak számít. Nemzteközi viszonylatban nem tudom. Kedves utolsó! Arra nem gondoltál, hogy nem magának akarja venni? Esetleg vendégül akar látni egy ismerőst és azzal kínálná az átlagos Soproni helyett? Na ugye!
2014. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
76%
VAN licenszes világos Staropramen a Borsoditól, vagyis fél éve még biztosan volt... na olyat ne vegyél, kb. sírva ittam meg, mikor kipróbáltam. Nézd meg az apróbetűt, ha cseh gyártású, akkor nem rossz sör.
2014. máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg határhoz közel élsz érdemes kiugrani érte, én is inkább kiugrálok nyugati szomszédokhoz vásárolni.
2014. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!