Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc cseh sörötök?

Melyik a kedvenc cseh sörötök?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha cseh, akkor csak és kizárólag a Kozel jöhet szóba!
2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Budvar talán. A staropramen ugyan nem a csúcsminőség, de frissen csapolva iható. És persze a Pilsner sem rossz.
2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Staropramen, csak arra kell figyelni, hogy ne itthon gyártott legyen, hanem amire az van írva, hogy Importálja Borsodi sörgyár... na azok finomak nagyon.
2014. máj. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Krušovice a nyerő, de a Staropramen sem rossz.
2014. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Primátor Double-t hol lehet kapni itthon?(BP környékén)?
2014. máj. 12. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Staropramen barna
2014. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Itt pl van:


[link]

2014. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem Csehországban is az volt a tapasztalatom, hogy keresni kellett a jó sört. Mindent a Staropramen-Pilsner-Kozel szentháromsága ural. Művészet olyan kocsmát találni Prágában, ahol ezek egyike sincs, hanem valami mást adnak helyette. Félreértés ne essék! Nem tartom rossznak őket, de vannak jobbak is náluk.

Az általad említett Primator-család például kifejezetten kedvemre való.

Amit még nagyon megkedveltem, az a Bernard csatos üveges sörei.

[link]

Szerencsére ilyet itthon is vehetsz. A ratebeer.com oldalon a cseh sörök mezőnyében elég jó helyen áll.


És amit valószínűleg csak helyben fogyaszthatsz, az a prágai várban lévő Sztrahovi Kolostor saját, Svaty Norbert nevű sörei:

[link]

2014. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Én is voltam most télen Prágában, sajnos egy hónap nem lenne elegendő a remek kocsmák végigjárásához.Egy kicsit drága az a kolostor söröző amit ajánlasz,de az biztos, hogy nagyon hangulatos ki, lesz próbálva.A legfinomabb sör amit kinn ittam az egyébként az U Fleku házi készítésű barna söre:

[link]

Kicsit drága(59 kc 0.4 l), de minden cseppje megéri.

Mindenkinek ajánlom.

2014. máj. 14. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, az U Fleku saját söre tervbe volt véve.

De sajnos túl rövid ideig voltunk Prágában ahhoz, hogy még oda is eljussunk.

2014. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!