Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha töményet simán iszok...

Ha töményet simán iszok jobban megárt, mintha például colával keverem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban "izgat" ez a kérdés, hogy ha pl. 2 deci whiskeyt simán megiszok akkor attól jobban érzem magam mintha felönteném colával?:D Köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol, amit a szervezetedbe juttatsz ugyanannyi.
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A különbséget csak az jelenti, hogy valamivel több "vízzel" hígul a véred, de nem jelentős, főleg nem 2-3 deci kóla esetén. Amúgy is ha alkoholt fogyasztassz akkor, kell a folyadék, mert kiszáradhatsz. (Nem.mellesleg lefekvés előtt jó sok víz és láss csodát elviselhetetlen másnapból csak kevésbé rossz lesz :D)

Tehát nem fogsz jobban berúgni szerintem, de ha mégis akkor egy stampóval többet teszel a kolába akkor már biztos ugyanaz a szint :D

2014. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók jól mondják, viszont hozzátenném, nem mindegy, mivel iszod.Pl. ne igyál vodkát/whiskeyt valami sz*ar olcsó energiaitallal.Bár ezek nagy "tételnél" számítanak igazán.
2014. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor árt meg jobban, ha colával kevered. A magas széndioxid koncentrációjú cola kitágítja a gyomor ereket és a tágult erek falán át gyorsabb az alkohol felszívódása, azaz a vérben meredekebben emelkedik az alkohol-szint.
2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezhetőbb ha felöntöd vagy ha fel van öntve.

Mert ha mondjuk ha iszol vmi töményet akkor a fejedbe száll és nem mindig érezhető a hatása tehát veszélyes is lehet és több rosszulléttel járhat.

A gin tonic sztem elég jó, és az sem baj ha mondjuk vki egy két pálinkát megiszik pár évente vagy néha, de ha vki csak azért iszik töményet hogy részegedjen és zülljön az gáz.

2014. jún. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"akkor a fejedbe száll és nem mindig érezhető a hatása tehát veszélyes is lehet és több rosszulléttel járhat. "


úgy értem nem mindig érezhető a pozitív hatása, de sok negatív hatás igen, tehát veszélyesebb néha

2014. jún. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!