Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Láttatok mostanában valahol...

Láttatok mostanában valahol Curacao likőrt boltokban?

Figyelt kérdés
Régen volt a CBA-ban, de már ott sem árulják. Tudjátok, ez a nagyon-nagyon kék lötyi, amit koktélokba szoktak beletenni.

2014. jún. 11. 17:49
 1/8 Lipton. válasza:
Persze, Tescoban van nem is olyan rég vettem meg talán a Sparban van még, de ebben nem vagyok biztos
2014. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Intersparban van, lehet veszek is egyet. :)
2014. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Cappy 100%-os rostos narancslével az igazi, nagyon durva zöld lesz, jujj, de imádom.:)))


Sparban nálunk nincs (Kossuth tér), CBA-ban a Corvin Plázában láttam eddig is csak, de már ott sincs...:/ Teszkóban sincs felénk (kisteszkó, expressz vagy micsoda), nagyteszkóba meg sosem jutok el, annyira messze vannak...

2014. jún. 11. 22:56
 4/8 Lipton. válasza:

Esetleg Non-stop, vagy italbolt?

Amugy én Sprite-val is szoktam inni. :D

2014. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér téren, az Árkádban volt.
2014. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: nem, nonstopban sincs, meg mire oda eljutnék, már nem szabad ott alkoholt venni (10 után)


utolsó: azon belül hol?:) nem szoktam annyira messzire menni, de kivételt teszek, úgyis érik már egy jó kis Ikeázás a hétvégére:)

2014. jún. 12. 18:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Teszkóban vettem végül (vidéki Tesco expresszben vagy miben). 900 Ft volt. Már a fele elfogyott, imádjuk:))
2014. jún. 20. 09:40
 8/8 Lipton. válasza:
Jó is az. :D
2014. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!