Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megengedett-e megnézni az...

Megengedett-e megnézni az Arany Ászok dobozos sör nyitó fülét, hogy nyert-e? (részletezés lent)

Figyelt kérdés
Törvény vagy jogszabály ellenes-e (esetleg a sörgyár saját kikötése szerint nem megengedett) a mostani promóciós, nyerős Arany Ászok sör nyitó fülét felhajlítani (természetesen külsérelmi kár okozása nélkül), hogy megnézzem melyik nyert és azt megvenni.

2014. jún. 11. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
H a gyártó akkora balfax hogy így oldotta meg akkor hajrá.
2014. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nosco ***** válasza:
68%
ha a boltban észre veszik kifizettetik veled amiket megpiszkáltál. Tapasztalat.
2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Most ez milyen nyeremény az Ászokkal, olyan mint tavalyelőtt a Soprinival meg tavaly a Kozellel hogy minden 5. sörrel nyersz egy újabb sört? Mert ha igen akkor k_rva jó. Tavaly meg tavalyelőtt is haverokkal 6 sör áráért megittunk 22-őt. Azok is balf_szul voltak megcsinálva a nyitófül alá lehetett nézni hogy nyert-e anélkül hogy kibontottad volna a sört :D
2014. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14:06-nak

Ezt most még sokkal tutibb mert kettőt kapsz egy nyerősért :D Az év legjobb dolga nekünk, nekik meg a legveszteségesebb ;)

Amúgy azért kérdeztem, mert egy pisca hőzőngött hogy miért nézegetem és erről törvény van, legalábbis szerinte...

2014. jún. 12. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit se pofátlan amit csináltok.
2014. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Már utánanéztem az akciónak én is látom hogy 2-őt kapsz, de az a baj hogy sehol sem írja hogy minden hányadik sör nyer, mert tavaly meg tavalyelőtt minden 5. nyert egy új sört és az úgy jó volt, de ha most mondjuk minden 20. nyer 2-őt akkor azért nem állnék neki válogatni.
2014. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!