Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Lidl-ben kapható Budweiser...

A Lidl-ben kapható Budweiser az melyik?

Figyelt kérdés

Mert tudom, hogy 3 külön forgalmazója van, de rohadtul nem értem, pontosan hogy is van ez.

A legjobb nagyüzemi sörök között szokták emlegetni, de meglepően olcsó. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet jó, nem vagyok ársznob. Ízre viszont elég meglepő, igen kesernyés, a múltkori Leffe sörhöz képest kevésbé csúszik jól(bár érezhetően jobb, mint az itthoni pancsolt szarok)


A dobozára az van írva, hogy Czech Import, szóval gondolom "eredeti" cseh sör.


[link]

Ez az.



2014. jún. 13. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a Lidl-ben (meg a Tescóban és az Intersparban is) ugyanaz a Budweiser van, mint a képen, amit linkeltél, szóval nem az amerikai (ha ez a kérdés), meg valóban Ceske Budejovicében készül, szóval nem licensz. Szerintem a barna jobb, nekem a világos nem jön be.
2014. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

A képen a Budweiser Budvar söre van, ez időrendben a harmadik, csehek által alapított Budweiser.


Az elsőt a budweis-i németek alapították, a második az amerikai. A három Budweisernek lényegében semmi köze nincs egymáshoz (kivéve, hogy az amerikai eredetileg az első Budweiser utánzata volt, dehát nyilván már egyik főzde sem azt gyártja, amit 150 évvel ezelőtt...)

2014. jún. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!