Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jagert mivel kell keverni h...

Lukr kérdése:

Jagert mivel kell keverni h valamenyire finom legyen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kevered attól még megmarad az íze, ha szerinted tisztán pocsék, akkor keverve se várj tőle sokat.

Én tisztán -15 fokra hűtve, vagy narancslével szeretem.

2014. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. válasza:

Jó Jagert elrontanád?

Amugy ismerek olyat aki kólával issza, bár biztos ocsmány lehet.

2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kólával issza mindenki, bár szerintem úgy pocsék. Én is azt mondom, idd naranccsal. De jó a meggy is, ezekkel kb minden iható amit nem szeret az ember. De csak is 100%-ossal, fantával, márkával meg ilyenekkel meg ne próbáld, mert megutálod egy életre.


Egyébként én szeretem a jégert, ezért fröccsöt szoktam belőle csinálni szódával. Jobban kihozza az ízét.

2014. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Jägert nem kell keverni hogy finom legyen, mert azon kevés tömény közé tartozik ami finom. Kólával is meg naranccsal is ocsmány. Hűtsd le 0 fok alá és dobj bele 2 jégkockát, ne keverd!
2014. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azon kevés tömény közé tartozik ami finom"

- Minden tömény lehet finom, ha rendesen készítik el. Hogy ki melyiket szereti, az már más kérdés.


"A Jägert nem kell keverni hogy finom legyen"

- Ha mondjuk kapsz egy üveg jégert, viszont nem szereted, nem kéne kiönteni. Ha nem szereted, bekeverve nagyobb esélyed van rá, hogy ízleni fog.



Soha nem értettem, hogy miért nem lehet egyesek szerint ezer forintos kommerszeken kívül másból koktélt készíteni. A narancsos jéger nem ocsmány, csak te nem szereted.

2014. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!