Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire üt a "fény"?

Mennyire üt a "fény"?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, mert még soha ne ittam ilyet. Sokan azt állítják, hogy sokkal keményebb, mint a vodka. Ez igaz? Mert én elég jól bírom, 7 deci vodka után részeg vagyok, de nem öntudatlanul fekszek. Fényből 2,5 deci tényleg fejbevágna úgy, mint 7 deci sima vodka?

2014. jún. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arányoktól függ.

A fény..az ugye valamilyen szörp (ált. málna) és vodka. Namost, ha azt nézed, a sima szörp tömény, minél jobban higítod vízzel annál jobban elmegy az íze, a végén már csak színt ad a víznek, meg maximum egy kis cukros utóízt.

2,5 dl fény mondjuk 2 dl vodka, 0,5 dl szörp.. nem hinném, hogy fejbe vág úgy, mint a 7 dl. sima vodka.

Viszont az alkohol nagyrésze már szájban feloldódik, tehát ha fénnyel öblögetsz, vagy sima vodkával, az is hamar fejbe tud vágni, ha az a cél.

Ha meg nem, akkor elv. szárított élesztőt kell enni ( épp ma olvastam róla egy cikket, nem tudom, még nem próbáltam)

2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* szájban/ nyelőcsövön keresztül szívodik fel.. Elnézést, fáradt vagyok már :)
2014. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. A fény lényegében szénsavas vodka. Én kettőt ittam (2x0,5 dl) és utána kissé borult a világ. :D Jó, alapból nem iszok, meg nagyon vékony alkatom van, így beüt, de a barátaimat is lehúzta, pedig ők ivósa(bba)k.
2014. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.5 deci biztos nem üt be úgy mint 7 deci vodka, ez hülyeség. Ha 7 deci vodka nem elég neked, hogy eléggé berúgj, akkor fényből még több kéne mert az még nincs is olyan erős mint a normál vodka. Máskor igyál meg a 0.7-es vodka mellé még egy üveg pezsgőt is ha keményen be akarsz rúgni, az garantálja a hatást, tömény +szénsav.
2014. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a szorptol nem baszol be mint allat, akkor a 2,5 deci vodka az 2,5 deci vodka marad tovabbra is, attol fuggetlenul h fenykent iszod-e.
2014. jún. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!