Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan kristály tiszta jégkocká...

Olyan kristály tiszta jégkockát amit a koktélokba használnak, hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Ami az a tökéletes szép, átlátszó!

Nekwm mindig ilywn koszos fehéres a jegkocka amit csinálok.

Higy csinálják egy bárban?

Azt olvastam, fel kell forralni, hagyni kihulni, majd megint forralas, és utána fagyasztani, meg desztillált vízről is írtak...

Ennyit kell vele szórakozni?



2014. jún. 21. 16:22
 1/10 anonim válasza:
65%

1.Lépés:Forrald fel a vizet.

2.Lépés:Hagyd szobahőmérsékletre hűlni.

3.Lépés:Tedd a tartóba és irány a mélyhűtő :)


Remélem sokat segítettem :)

2014. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld! :)
2014. jún. 21. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az is segit ha szénsav mentes ásványvizből csinálod.
2014. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csapvízből szokták...
2014. jún. 21. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
ahogy az első is írta, előtte fel kell forralni, hagyni kell kihűlni, majd be a mélyhűtőbe :)
2014. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tiszatában vahyok vele, hogy csapvizből szokták csinálni (már aki), viszont a mentes viz eleve szűrt, lágyított, nem véletlen, hogy nem válik zavarossá a palackban. Próbáld ki, tegyél csapvizet egy flakonba, es nézd meg milyen lesz pár nap múlva!

Ha te is jártál volna palackozó üzemben, akkor nem értetlenkednél...

2014. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bumbi02 ***** válasza:

Nem csapvízből szokták csinálni a bárokban, hanem egyszerűen jéggéppel.


De a forralás, kihűtés segít, ha mindenképp csapvízből akarod csinálni. Egyszerűbb és gyorsabb ha szénsavmentes ásványvízből csinálod.

2014. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 picihasim válasza:
Én úgy tudom, hogy a csapvizet felforralod, hagyod kihűlni, utána megint felforralod és megint hagyod kihűlni, ha kétszer forralod sokkal szebb lesz átlátszóbb mintha csak egyszer forralnád. Valaki desztillált vízből csinálja a forralást, ezt is hallottam. Remélem beválik. Én is akarok csinálni.
2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 huniboy válasza:
én (hobby bármixerként) mentesvízből csinálom--->felforralom aztán hagyom lehülni--->majd be a mélyhűtőbe--->és nem szabad sokáig a fagyasztóba hagyni épp hogy megfagyon mert he sokáig bent van kiszárad és azért is lesz fehér.
2014. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Desztillált vìzből tudsz a legszebbet.
2014. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!