Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Finom a Moët & Chandon Imperia...

Finom a Moët & Chandon Imperial Brut pezsgő?

Figyelt kérdés
Ér annyit, amennyibe kerül?

2014. jún. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Na vajon? Finom. Mint altalaban mas piaknal ez is csak akkor eri meg ha van ra penzed. Ha megteheted ne igyal torleyt, de ha te most erre akaraz sporolni honapokig, akkor annyival nem lesz jobb.


Ha van penzed erdemes kiprobalni, de ha csak valami finomat akarsz inni, akkor a hungaria extra dryt tudom ajanlani. Az nagyon megeri az arat es megis megfizetheto. Persze ez nem champagne. En szemely szerint mindkettot szeretem. Persze olyat h valaki utalna a moetet meg nem hallottam.. :)

2014. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%
Ha nem ismered a minőségi pezsgőket, akkor 4-5 ezer Ft fölött nem tudsz különbségeket tenni (van, aki már 2e fölött sem). Ha az első drága pezsgődet készülsz megvenni, akkor ugyanolyan pénzkidobás egy 10+ezres pezsgő, mint mondjuk egy 40 ezres whisky.
2014. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam inni pezsgőt. Ittam már Dom Perignont, az nem ízlett. A Veuve Clicquot-ot viszont szeretem.
2014. jún. 27. 09:59
 4/7 bumbi02 ***** válasza:
100%
Én személy szerint sose szerettem a pezsgőket, viszont munkahelyen meghívtak minket egy Moet Chandon Imperialra, és abból meg tudtam volna inni egy üveggel..: ) Tehát igen, szerintem finom. : )
2014. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, ment mindenkinek a zöld.
2014. jún. 28. 11:40
 6/7 anonim válasza:
Én szeretem a pezsgőket és engem is érdekelt, hogy milyen ez. Vettem egyet, többet nem fogok, egyáltalán nem finom. Egy olcsó pezsgő ízvilágát hozta.
2015. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy ideig vettem, már akkor sem nagyon ízlett, túl átlagos, viszont utoljára eldönttem, hogy nem veszek többet. Nem jött vendég, így az egész üveggel én ittam meg este, utána fájt tőle a fejem. Még az olcsónál se viselem el, hogy fájjon a fejem.
2016. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!