Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vízipipa mellé milyen rövidita...

Vízipipa mellé milyen röviditalt ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. jún. 30. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Nem jó keverni. A pia amúgy is vízhajtó hatású, csak rátesz a kiszáradásra. Meg hatásban se jó keverni.
2014. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Abszintot.
2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Beherovkának fincsi karácsony íze van.
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A vízipipa nagyon káros a tüdőre. Tudtad?

Szerintem felejtsd el, akár csak a rövid italt.

2014. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 without válasza:
nah 4/4-es kifejtenéd ezt egy kicsit jobban? miért lenne az? esetleg volt már dolgod vizipipával?
2014. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 without válasza:
nos kedves kérdező különböző "vizipipakoktélok" léteznek nem csak rövid itallal, az hogy milyen italt fogyasztasz hozzá függ attól is hogy milyen ízű dohányt szívsz, pl a szöllős dohányok ízét a borok nagyon jól kihozzák akár a tartályba töltöd a bort akár mellé kortyolgatod de ha a tartályba töltöd akkor vízbe kell ízlés szerint de ha nem vigyázol eléggé tud ütni szóval túl sokat nem érdemes, narancsos dohány mellé esetleg vodkát de ezt inkább csak inni a tartályban borzalmas íze van főleg ha csak vodka van benne, esetleg ezen oldal a segítségedre lehet [link] , de a vizipipa világában annyi dohány féle dohány van hogy kapunk teret a kísérletezgetésekre elég rendesen, jómagam a vízbe facsart citromlevet szeretem nagyjából minden dohányhoz passzol, egy jó kókuszos dogányhoz (al-fakher kókusz) akár bounty-t is ehetsz
2014. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@without:

[link]

[link]

És ez csak két cikk, ami mutatja, hogy igenis van káros hatása a szervezetre. De a többség nem az egészségmegőrző hatása miatt szívja, hanem az élvezeti értéke miatt ás többnyire tudatában vannak, hogy ez a dohányzási forma is káros.

2014. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 without válasza:
én nem mondtam hogy nem káros, a válaszodban a "nagyon" szóra kaptam fel a fejem, a vizipipafan-t ismerem gyakorlati tapasztalataim mellett a pipázás elméleti részét innen tanultam meg, nem feltétlenül szabad mindent elhinnünk amit média a torkunkon próbál lenyomni, van valami ami jobb és kevésbé ártalmasabb mint a cigi és folyamatosan megnyeri az európai embereket és ez a nagy dohányipari cégeknek nem tetszik az usa-ban még vizsgálatot is "szponzoráltak" melyben bevizsgálták a vizipipát a vizsgálatban 5ember naponta 3szor vizipipázott 1hónapon át és folyamatosan mérték őket és nagy ésszel megállapították hogy a vizipipa 100szor károsabb mint a cigi mondanom sem kell hogy a kísérletet a marlboro szponzorálta, de ki szívja napi 3szor? nekem pl heti 1szer is alig van időm, most a vizipipával ugyan az van mint amikor felfedezték hogy az ólmozott benzin bizonyítottan káros ólmot juttat a légkörbe ehhez nagyon hosszú bírósági tárgyalások kellettek hogy betiltassák az olajcégekkel az ólmozott benzint
2014. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!