Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi idő alatt megy ki?

Mennyi idő alatt megy ki?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt ürűl ki a szervezetemből az alkohol, hogy vezethessek? este 8-9 fele innánk és utána már nem akkor másnap hány óra körülre várható, hogy haza vezethessek? Egyébként meg nem olyan tömény italokra gondolok, 2-3 sör esetleg bor.

2014. júl. 11. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 10-12
2014. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon függ a mennyiségtől is, nem beszélve az idegrendszerre kifejtett mérgező hatásról.
2014. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-3 sör mennyi idő alatt ürülhet ki? Hogy érted, hogy káros az idegrendszerre?
2014. júl. 11. 20:19
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezzel a kalkulátorral kiszámoltam, hogy 3db 0.5L-eres sört ha megiszok 10óra alatt ürül ki. 80kg vagyok.

lehet bízni ebben a kalkulátorban?

2014. júl. 11. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen kérdésekre találták ki a világ legokosabb excel táblázatát:

[link]

2014. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, 6 gr alkohol egy óra alatt bomlik le. Ki tudod számolni, hogy a 2-3 sör hány gr alkohollal egyenértékű? Talán rajta van az üvegen vagy dobozon a töménység.

Amúgy egyetértek azzal, aki az idegrendszerre gyakorolt hatásról írt, igenis, minden alkohol káros.

2014. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!