Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy botrányosan viselkedtetek részegen?

Figyelt kérdés
Rengetegszer megfogadtam, hogy mértékkel fogok inni, de sose jött össze, és mindig csináltam, vagy mondtam olyan dolgokat, amiket rettenetesen megbántam így utólag...

2014. júl. 11. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ajaj, persze, hogy előfordult...próbáld az ivászatot finomítani, nem lehet minden alkalommal így járni! fel kell majd nőni ehhez a "feladathoz" is!
2014. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
hát egyszer részegen már nem tudtam járni úgyhogy anyám értem jött az autóval én meg lehánytam a kocsit mikor kiszálltam :D
2014. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2014. júl. 11. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
részegen soha! Csak józanon... :))))
2014. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Többszörösen visszaeső botrányosan viselkedő részeg vagyok.


Ne bánd meg utólag, mert az önvádlás többet árt az alkoholnál is!!!

2014. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem botrányosan, hanem röhejesen viselkedek.


Pedig nem szoktam inni, évente 1-2 alkalommal maximum, mert egyrészt nem szeretem a piát, másrészt mert nem is bírom. Egy pohár pezsgő szilveszterkor, egy pohárnyi mézbor vagy egy pohárka belga sör és én kész vagyok :D


Kurrrrrrrvára tudok mindenre koncentrálni, minden mozdulatot alaposan megfontolok, majd gyorsan és hirtelen teszem meg, nehogy elszúrjam. Minden marha vicces, még a telefonom gombjai is.

Legutóbb, olyan 3-4 hónapja a mézbor hatására lefeküdtem a földre, mondván ott biztonságos, aztán bemásztam az ágy alá, mert az jó...


24L

2014. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló:

Veled elég rumlis lehet bulizni:))

2014. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Attól is függ, hogy mit iszom. Ha sörtől csiccsantok be, ormótlan bunkó és kötekedőre iszom magam. Ha bortól, akkor inkább filozófus és világbéke hozó leszek. Ha fröccsözök, akkor táncra perdülök. Ha pálinkázom, akkor nagyon jól tudok meghallgatni másokat, ellenben mindenbe kapaszkodom így néha borulnak tárgyak, amerre járok és picit lendületesebben mozgok, mint kéne.


Ezért szituáció függő, hogy mit iszom :)

Esküvőn kizárólag rozé-fröccs.

Csapatépítőn, haverokkal a tanyán, vagy talicskatoló versenyen jöhet a pálinka.

Ha falat bontunk, vagy köpködünk valahol haverokkal, akkor jöhet a sör.

Normális társaságban csak a bor.


Aztán másnak máshogy hat.

Kedves barátom a rövidtől agresszív lesz és mindenkit meg akar verni. Bortól megered a szája. Sörtől meg elalszik. :)


Ez egy hosszú utazás, mire rájössz, hogy mit gondolnak rólad mások, amikor iszol.

2014. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
61%
Az egyetlen "kínos" vagy "őrült" dolog, amit csak részegen teszek meg, józanon nem, hogy mások előtt is gátlástalanul sírok... persze ez azért nem gyakran fordul elő, csak ha olyan a kedvem. :) Amúgy inkább mosolygós vagyok, ha iszom, de az józanon is. :DD
2014. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2014. aug. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!