Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen rumot vegyünk?

Milyen rumot vegyünk?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén lesz egy kis buli, haverommal rumot akarunk venni, én nagyon szeretem a rumot, ittam már nagyon jó márkás rumokat, de most inkább az lenne a lényeg, hogy jól csússzon. Ez inkább haverom szempontjából érdekes, mert én könnyen megiszom az alsó kategóriás igazi rumot is. Szerintettek fehéret vagy barnát vegyünk, teskóban vennénk, kólával is kevernénk.

2014. júl. 18. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Bacardi fehér rumjára szavazok :)
2014. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Havana Club?
2014. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2000 forint körül gondolkodtam.
2014. júl. 18. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Barbarossa superior fehér rum
2014. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben lehet kapni James Cook rumot 1800 forintért, de az igazából koktélokba való, meg igazából nem egy nagy márka, de a barna rumot kívánó koktélokba jó. A fehér meg majdnem mindig keverni való, nem véletlenül érlelik őket.
2014. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kemények akartok lenni, akkor mondom a Stroh 80°, vagy Stroh 60°. Többfajta rumok vannak, van fehér, barna... Kólát nem ajánlok hozzá, de ha nem szeretitek olyan erősen, vegyetek gyengébb fokú rumot. A Bacardi Oakheart az nagyon finom, nekem bejött, Érdekes íze van.
2014. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Az Alkohol mérgezés is testi sértés, fogja a törvény.

Rá akarod az embereket beszélni 80%-osra? Azt a konyhában használják nem inni. Meg mondjuk coktailba rakják.

2014. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!