Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon megszomjaztam most!...

Nagyon megszomjaztam most! Milyen minőségi (világos) Sört ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó Paulaner.
2014. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,még olyat nem ittam.Lidlben lehet kapni olyat?Vagy kisebb "supermakretben"?
2014. júl. 27. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere be hozzám a sorozobe .. van heinekenem..asszem ez a legjobb abból amit árulok
2014. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
máris ott vagyok :D Heineken-t is szeretem.Mostanában Gösser-t szoktam még venni.A lényeg,hogy ne legyen benne kukoricadara,azzal kurják el az összes magyar sört is.Borsodi is olyan ihatatlan már,hogy csak na.Stellában is csalódtam,az is tiszta kukorica dara,régen mennyivel jobb volt az is,pedig elvileg Belga sör.Hmmm
2014. júl. 27. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A Sparban akciós a Budweiser (remélem még az)
2014. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fúúúú már nincs jelentősége...... már nem vagyok szomjas :D mostmár Wihsky-ből válogatok.
2014. júl. 27. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért iszol ennyire egyedül?
2014. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!