Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi forinttal lehet a...

Mennyi forinttal lehet a legolcsóbban berúgni? És mikkel?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jelenleg egy picit másra is szeretnék félretenni, de szeretnék ismét részeg lenni :)

Kezdő vagyok és 50 kg környékén vagyok :) Félre ne értsétek én nem hajléktalan vagyok :D



2014. aug. 14. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sörből a Lidl-ben van 200 forintba kerülő, 7,2%-os. Nekem már 2 elég szokott lenni, 3 meg már sok is. 400-600 forint.


A Spar/Intersparban tudom hogy van, de biztos máshol is üveges borok 500 forint környékén. A Sparban van egy "isteni" rosé bor (az árához képest) 500 forintos palack árban, ami jó az olcsó berúgáshoz. Igazából az a 0,7-es akár két berúgáshoz is jó egy embernek.


A töményeknél az akciókat kell figyelni. Például a Lidl-ben volt a múlt héten 0,5 literes középkategóriás vodka 999 forint. 2-3 alkalomra ez is elég egy embernek.


Persze most csak az olcsó, de még jó lehetőségeket soroltam fel, viszont szerintem te is maradj ilyeneknél és ne menj egy bizonyos szint alá (kannás bor, 99 forintos sör, ipari szesz...).

2014. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!