Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ez mennyire lesz...

Szerintetek ez mennyire lesz ütős?

Figyelt kérdés

0.25 l royal/kalinka keverve ugyanennyi narancslével? Szoval az arány fele-fele lenne..

Ketten innánk es egyikünk sem szokott gyakran inni, csak néha és akkor sem sokat:Dd


2014. aug. 29. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Fantával beüthet, de nem lesztek tőle matt részegek. Max nem fog menni az egyenes járás.

De ez függ attól, hogy mekkorák vagytok és, hogy mennyit ettetek előtte.

2014. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

0.25 azért nem bántóan sok.

A fele-fele keveresi arany meg szerintem kevés, pláne ha ritkán isztok,

1/3 1/4 lenne a legmegfelelőbb:)

2014. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem mindegy jogy 50 kg-os lànyok vagytok vagy 70-80 kg-os fiuk. Egyébként szerintem kevés,de mivel ritkán isztok,így tuti megérzitek,de ahogy előttem is irták matt részegek nem lesztek. Szerintem vegyetek 0,5-öst,hogy ha nem ütne be akkor tudjatok még inni,ha meg elég a 0,25 akkor elrakjátok,baja nem lesz. De egy kort és nemet írhatnál:)
2014. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50-60 kg-os lányok vagyunk mindketten:)
2014. aug. 29. 10:26
 5/7 anonim válasza:
Hát én 70 kilós vagyok és srác szóval annyira nem tudom,de szerintem ennyitől semmiképp nem fogtok berúgni. Inkább azt mondom,hogy vegyetek egy fél literest mint már írtam,viszont több narancsot,mert az 1:1 arány nem biztos hogy jó lesz nektek. Aztán mint írtam,ha marad a fél literesből akkor is el lehet rakni.. Bár fene tudja,mert én magamból indulok ki,úgy vagyok vele inkább legyen több mint kevés :D Meg hát mindenkire máshogy hat,én személy szerint nem rúgok be egy könnyen,de van aki 1 deci vodkától már fejre áll,szóval érted. :D Amúgy mint előttem írták,ha szénsavassal isszátok,pl fanta,akkor jobban üt. Minden esetre csak okosan,úgy is érezni fogjátok mikor elég,ott már csak rajtatok áll a döntés,hogy isztok e tovább :D Viszont ha kevés lesz az szarügy,ismerem az érzést sajnos :D
2014. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor kb az lesz, mint írtam. Nehezebb lesz egyenesen menni, kis szédülés (émelygés nélkül) és egy kicsit feloldódtok.

Mindenképp csak fantával keverném, mert annak az íze is jó és nagyon szénsavas, tehát jobban be tud ütni, mint a tescos stb.

2014. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

társaságunkban fejenként szoktak venni az emberek 0.5-ös vodkát 2 liter naranccsal(a narancsból leisznak v kiöntik olyannak aki nem iszik és úgy öntik hozzá a vodkát), úgy jó íze van és még ez után szoktunk menni szórakozóhelyre ahol még isznak.

én nem szoktam inni mert általában én vezetek, de ha iszok én is így szoktam venni, de én ezt egész éjszaka(20:00-03:00) szoktam inni, és nem rúgok be tőle, csak jól érzem magam. 54kg/L

2014. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!