Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az utóbbi időben egyre kisebb...

Almaspiskotatekercs kérdése:

Az utóbbi időben egyre kisebb adag alkoholtól leszek nagyon gyorsan nagyon rosszul, rengetegszer összeesek (van olyan, hogy közel 10-szer), fáj a mellkasom. Lehet ez amiatt, hogy nem tudom valami betegség miatt megemészteni az alkoholt?

Figyelt kérdés

Pl. tegnap este három deci bort ittam meg három-négy óra alatt lassan és már ettől rosszul lettem, míg tavaly nem lettem ennyire rosszul egy borkóstolón sem, ahol tíz féle borból ittunk. Nem voltam tegnap sem fáradt, sem feszült, ideges, előtte egy órával vacsoráztam.


Egyébként kiskorom óta jellemző rám, hogy sokszor összeesek, és vérszegény vagyok, alacsony a vérnyomásom. Három éve voltam utoljára EKG-n, vérképvizsgálaton régebben, de nem mutattak ki bármi gondot.



2014. okt. 5. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Ha ilyen komoly a gond (attól, hogy csak alkoholfogyasztáskor jön elő, még elég nagy baj, és tisztázni kellene, mi van a háttérben), nem ide kellene írni, tudom kényelmes, de ha már internet, akkor pl. webbeteg - orvos válaszol rovat, bár látatlanba nem diagnosztizálhatnak. Szerintem érdemes lenne orvoshoz menni. A bornak feljebb kellett volna vinnie a vérnyomást.
2014. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balkalolka ***** válasza:
szorongásos neurózisos tünetegyüttes...
2014. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!