Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretitek a házipálinkát? :-)

K. Kilia kérdése:

Szeretitek a házipálinkát? :-)

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a barack pálinkánál hogy mikor megiszom akkor az orromon fujjam ki a levegőt és akkor érezni fogom a barack illatot :-) nekem nem sikerült :-)
2014. okt. 28. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nem csizmatalpból és cukorszirupból készült, azt szeretem. Leginkább a saját gyártmányúmat. Mert tiszta gyümölcsből készül és nagyon finom aromája van, függetlenül attól, hogy fújod ki a levegőt.
2014. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az igazi házi szabolcsi almapálesz a kedvencem ;)

25/N

2014. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pálinka, akkor házi. Attól legalább nem vagyok rosszul. Bár csak picikét szoktam inni, ha már egyáltalán iszom.
2014. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen szeretem a jó fajta házi pálinkát, szerencsére tudom mi a jó és mi nem. Én minden alkoholos ittalt, így fogyasztok, lenyelem a kortyot aztán kifújjom a levegőt az orromon, nem nagy ördöngöség, megemeli az ital élvezetét.
2014. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a házi pálinkát. Az erdélyi szilva a kedvencem. :)
2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok rosszat ittam egy ideig, aztán megtaláltam egy főző mestert Kazincbarcikán és sok mindent elmondott, hogy mit hogyan érdemes csinálni. Nagyon finom házi pálinkákat kóstoltam nála.
2015. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!