Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemények a ritterkönig sörről?

Vélemények a ritterkönig sörről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megengeded a válaszom, mert ezt a sört nem ismerem, attól még jó sör lehet. Inkább elmondanám, hogy a sör mértékkel fogyasztva kellemes, jó hangulatot teremthet, ittam egy időben többeskét a kelletnél, ma büszke vagyok a havi 1 - 2 üveg 0,33 Heineken-re. Ez szerintem jót tesz a vesémnek is és a pénztárcámat sem csapolja meg, mig a legtöbb sörívónál igen.
2014. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Ritterkönig egy borzadály, az a "sör" a legalja kb. mindennek.
2014. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyszer vettem egy kartonnal, mert olcsó volt és le voltam égve. Megbántam, hónapok alatt fogyott el. Tudod, amit 99.-Ft és 119.-Ft köröl árulnak az üzletek, annak oka van. Ezzel persze nem akarom senki ízlését megbántani!
2014. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Retek. Ha viszont csak erre lenne pénzem akkor is inkább megnéznék többfélét, hátha valamelyik ízlik a szarok közül.


[link]

2014. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!