Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A bor kólával jobban üt?

A bor kólával jobban üt?

Figyelt kérdés
Hamarabb leszek részeg a boroskólátol?

2014. okt. 29. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, viszont többet tudsz belőle meginni, így részegebb leszel tőle
2014. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A szénsav dob a hatásán, viszont nem feltétlen iszol annyit, mint a borból. Mivel ugye hígítod. Persze ha jobban csúszik úgy, akkor meg pont többet fogsz inni, mint simán. Szóval ja, a szénsav dob rajta, meg az is ha gyorsabban toltod.
2014. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem később!
2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha megiszok 1 liter boros kólát (fele-fele arányba) akkor az ugyan úgy üt, mint ha meginék 0,5 liter bort?
2014. okt. 29. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az alkoholtartalma azonos, maximum a felszívódási időben van különbség.
2014. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Kevésbé leszel töle hülye, mert a koffein tartalom meg enyhiti a tüneteket.
2014. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem leszel tőle hamarabb, viszont az élvezeti értéke jelentősen csökken. Nem tudom miért cél az alkoholos italoknál, hogy üssön. Nem élvezni érdemesebb inkább, mint fél- vagy egészen kábultan okádni?
2014. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha a térfogatot nem változtatod, akkor a nagyobb nyomás miatt keményebb lesz, és így ja, jobban üt!
2014. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a térfogatot nem változtatod, akkor a nagyobb nyomás miatt keményebb lesz, és így ja, jobban üt!"

Hát ezt folyadékkal elég nehéz lesz megcsinálni. :D

2014. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

A bor bódít, ellazít a kóla élénkít, frissít. Így a boros kólától nem fogsz elálmosodni, de mégis bódult leszel. Tisztán sokkal erősebb a hatása, ha nincs más folyadékbevitel.


A hozzászólásokhoz:

Az élvezeti értéke meg teljesen egyéni dolog. Nem hiszem, hogy ami nekem ízlik, az neked is ízlik, ezért nem fogom azt mondani, hogy amit te iszol, az kevésbé finom, vagy nem annyi az élvezeti értéke. Nem hinném, hogy a dankót vagy a koccintóst és társait (amit egy átlag, vagy átlag alatti ivóban mérnek) érdemes lenne tisztán inni.

Ha meg azt hiszed, hogy egy sörkertben 100/dl-ért élvezeti értékes bort kapsz, mutasd már meg azt a helyet! Én ilyet még nem láttam 30 év alatt!

2014. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!