Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A pina colada koktél mennyire...

A pina colada koktél mennyire ütős?

Figyelt kérdés
Még nem igazán ittam alkoholt. Oltásoktól kíméljetek. Előre is köszönöm.

2014. nov. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Oh, hát az ki tesz egy perkussion garnitúrát.
2014. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire bírod az alkoholt. De most komolyan. Van aki 1dl sörtől is berúg, van aki egy üveg pálinkától sem. Próbáld ki, csak úgy tudod meg, mit veszítesz? Legfeljebb lesz egy jó estéd. :) Csak a haverokat ne hagyd otthon, mert úgy sokkal élvezetesebb.
2014. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök gyenge női ital.Ha én olyat bontok addig szopogatom míg el nem fogy.Pedig nem bírom az alkoholt.
2014. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ahogy előttem írták embertől is függ,nameg attól,hogy hogy csinálják azt a pina coladat.haverom recepte,aminek kb a 80% vodka az például elég ütős tud lenni :D
2014. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!