Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Te hány 7,5%-os fél literes...

Te hány 7,5%-os fél literes sörtől csiccsentenél be?

Figyelt kérdés
Épp carlsberg elephantot iszok és elgondolkodtam ezen. Én szerintem a 3-at már eléggé megérezném ahhoz, hogy jobb kedvet csináljon. Kort és nemet is írnátok? Csak hogy össze tudjam hasonlítani magammal.
2014. nov. 20. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de tegyünk egy próbát..

Beszéljünk meg egy találkát, te fizeted a sört, én pedig adom magam, aztán majd elválik..


21 f

2014. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát egyszer ittam nagyobb mennyiségű erős sört. Az a 8.3-as Barth's strong volt. Érezni éppenséggel egyet is érzek, de 5-nél volt az hogy már eléggé jól éreztem magam mondjuk óránként egyet ittam 5 órán keresztül. Aztán utána kb. 2 óra alatt megittam 2 deci pálinkát, akkor már eléggé részeg voltam. Végül ittam még összesen 2 deci Jagert Whiskyt és vodkát, és akkor már cefet részeg voltam és széthánytam mindent.

19/F

2014. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából én a folyadék mennyiség miatt hánynék.

2 szerintem a max, amit elviselne a szervezetem.

2014. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én esküvőn ittam 3 sört (5%- körülit), 3 pohár baileys, 1 whiskyt, 1 nagy pohár fehér bort, 1 nagy pohár vöröset, egy kis vörös boros kólát és mézes pálinkát. Nem látszott meg rajtam, csak kicsit fájt a fejem, de hamar elmúlt. Nem is voltam utána másnapos. 14/f
2014. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azon is múlik, mennyi ideig iszom... Nem tudok literszámra dönteni be sört, egyszerűen nem kívánom. Azt csak a teával vagyok képes megcsinálni :)

Nos, 2-t már bizonyára megéreznék, de kellemes szinten. De könnyen lehet, hogy egyet is, ez sok dologtól függ, hangulat, mit ettem... (Egyszer 2,5 deci töménytől nem volt semmi, fél deci tokaji aszút viszont tipikusan megérzek, vannak fura dolgok. 3 feles tömény az, ami fölé nem szoktam menni, az már igencsak hat, de nem változtat a viselkedésemen és a mozgáskoordinációmon.)


38/N

2014. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!