Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 üveg BB pezsgőtől,11%os...

1 üveg BB pezsgőtől,11%os alkoholtartalmmal már belehet rúgni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán be tudnék, de ez nem azt jelenti, hogy te is be fogsz.
2014. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kell kérdezned, akkor neked is menni fog! Mivel nyilván fogalmad sincs még az italok világáról.
2014. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha éhgyomorra iszod meg egy óra alatt, akkor be fogsz rúgni tőle.egyébiránt sok tényezőtől függ, hogy kinek mennyire árt meg egy adott ital.Abszolút egyénfüggő, nekem pl nem árt meg egy üveg pezsgő, ha mondjuk 3 óra alatt elkortyolgatom.
2014. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pár perc alatt? :D
2014. nov. 26. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szoktál inni, akkor simán be fogsz tőle rúgni
2014. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 60kg alatti nőt általában simán kiütne ha 1 óra alatt bever egy üveggel. Férfiaknál azért más a helyzet, de a pezsgő eléggé mocsok egy ital, mert olyan erős mint a bor és olyan szénsavas mint a sör. Mi haverokkal úgy szoktuk tolni hogy vodkát vagy pálinkát is nyomunk mellé, úgy már üt rendesen. Ha egy óra alatt megiszok 3-4 feles töményet meg egy üveg pezsgőt akkor engem is kiüt. Te az alapján hogy ezt megkérdezted kezdő ivónak tűnsz, szóval szerintem ha gyorsan bevered lehet hogy téged is kiüt a pezsgő önmagában is. Én is mikor kezdő voltam fele annyitól rúgtam be mint most.
2014. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. én még haza is vezetnék utána, de lehet téged kicsapna :) próbáld meg :)
2014. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál hozzá egy kis energiaitalt, úgy már biztosan!
2014. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy energiaitallal jobban üt. Akkor rúgna be jobban ha töménnyel inná. Energiaitallal max. azért ütnek jobban a piák mert az élénkítő hatása miatt józannak érzed magad és ezért úgy többet iszol mint anélkül.
2014. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!