Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezzel is készíthetem a Baileys...

Ezzel is készíthetem a Baileyst? Vodkával vagy ízesített konyakkal is? Az arányok ugyanazok legyenek?

Figyelt kérdés

Ennek a recept alapján szeretném elkészíteni.


[link]


Sajnos ha megveszem a whiskyt vagy konyakot akkor árban ugyanott vagyok mintha megvenném az eredeti Baileyst.

Vodkával is lehet ezeket helyettesíteni?Ha igen ugyanannyit kell beletenni(200 ml-t)?És mennyire érezhető az ízén hogy vodkával/konyakkal/whiskeyvel lett készítve?


2014. dec. 3. 19:56
 1/2 Phoney ***** válasza:
100%

Nem lehetsz ugyanott árban... a legolcsóbb skót whiskyk 2500 körül mozognak, szóval 7 dl likőrhöz kb. 1100 Ft whisky kell (a fenti recepttel csak 700 Ft), meg párszáz Ft tejszín.


Lehet érezni, ha mást teszel bele, de ettől nem feltétlenül lesz rossz. Én már halálosan ótvar whiskykből is csináltam, szóval ha az nem rontotta el, akkor...

2014. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jobban jársz ha veszel egy eredetit.
2014. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!