Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi pálinkát lehet meginni...

Mennyi pálinkát lehet meginni egyszerre max?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyénfüggő (nem, kor, testsúly), és az sem mindegy, hogy mit és mennyit ettél előtte és, hogy 40%-os bolti vagy 51%-os hp. Fél liter már igencsak kiüt mindenkit, de túlélhető. Annál többet már nem szabad kockáztatni.
2014. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

"Egy novemberi vasárnapon meglátogattuk a Brill Pálinkaházat Szekszárd mellett Harc községben. Krizl Edit – a pálikafőzde tulajdonosa – fogadott minket és kalauzolt végig a pálinka készítés folyamatán.

32 féle pálinkát meg is kóstoltunk Dusánnal baleset és lerészegedés nélkül - ugyanis követtük Edit tanácsát és minden kóstolást: kb. fél cl pálinkát fél deci szóda követett. Autót nem vezettünk utána, de a fejem sem fájt

másnap."

2014. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

32 x 0,5cl = 16cl = 1,6 dl


Annyi szóda nélkül is lábon kihordható. ;)

2014. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen a pálinka magában nem angyonokoz másnaposságot:D tam

am 15 éves vagyok lassan 16 de mi van abba ha néha iszok 2-4 felest:D

2014. dec. 13. 16:23
 5/9 A kérdező kommentje:
és persze hogy házi:)
2014. dec. 13. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még az alkoholhoz, és fennáll a veszélye, hogy függő, alkoholista leszel, ami fizikailag és mentálisan is leépít 35-40 éves korodra. Inkább igyál ritkábban, alkalomszerűen, kevesebbet, de minőségi, lehetőleg ne tömény italokat.
2014. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban gátolja az agyi idegsejt kapcsolatok kialakulását.
2014. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom bioszbol 5 ös vagyok nem nagyon iszom neha neha egyedül vagyok és rosz napom volt csak akk mint most is ittam 3 mat:D meg talán szerdán megiszunk féllitert 6 an az nem sok:D más hamarab kezdi én nem leszek alkohlista
2014. dec. 13. 17:16
 9/9 Cövi válasza:
Aki azt írta,hogy 32 feles lábon is kihordható,az üljön vissza az iskolapadba és tanuljon meg számolni!Nem 1,6 hanem 16 deci az eredmény!Aki meg azt írta,hogy megitta ezt a mennyiséget lerészegedés nélkül,az egyszerűen hazudik...
2020. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!