Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit érhet 1 liter házi...

Jampi15 kérdése:

Mennyit érhet 1 liter házi csipkepálinka?

Figyelt kérdés
Csakis csipkéből 2x-eres lepárlással 2 hónap pihentetéssel nagyon jó a minősége 0.5L-es Palackba van és fel van cimkézve menyit érhet?

2014. dec. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
2Ft
2014. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a csipkebogyóból rengeteg kell, hogy 1l-t lehessen belőle produkálni, ezért jó drága... Persze függ az alkohol fokától és attól, hogy mennyire tiszta, jó minőségű alapanyagból készült.


[link]


ezek 7000-9000 Ft-ba kerülnek.

Láttam olcsóbbat is, 850Ft-ért, de az tuti valami pancsolt lötty!

Ha csak 1 litered van, inkább őrizd meg valamilyen jeles alkalomra, ünnepre, vagy ha tényleg el akarod adni, 6-7 ezer Ft-nál ne add olcsóbban szerintem.

A 2x-es lepárlás nem tudom, hogy dob-e még az áron, ehhez már nem értek.

Mi szőlőből szoktunk és eperből is, de ez utóbbi ritkán sikerül jól, mert a hazai eper alapanyag ritkán tökéletes...

2014. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia köszi az értelmest választ :) a pálinka 50%-os és van sok mivel eladásra csináltam amugy a kihozatala elég jó 100kg/10l körüli
2014. dec. 19. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
100kg/10l? az akkor valami pancsolt lötty lehet, ingyen sem kéne.
2014. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Váá későre jár, és megint félreolvastam: csirkepálinka- ezt olvastam xd
2014. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érte hozzá ne okoskodj igenis mikor a csipke teljes megért és az ujjaddal könnyen összenyomod akkor már magas a cukortartalma 100kg csipke+40 liter viz faj éleszővel pektinbontóval erjesztve igenis 9 liter körül szokott lenni a kihozatal :)
2014. dec. 20. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
ohh akkor már ér 5Ft ot is
2014. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!