Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki kapott karacsonyra\hanukara...

Ki kapott karacsonyra\hanukara (kinek mi) ajandekba italt?

Figyelt kérdés
Es mit

2014. dec. 26. 03:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

a kari meg a kamuka az két külön vallás különböző ünnepe

A második esetében mindenképpen kóser valamit de az sem sem biztos, hogy egyáltalán a zsidók elfogadják azt még ha kóser akkor sem

2014. dec. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

és ne mossuk össze a két ünnepet véleményem szerint ugyanis a karácsony Jézus születésének ünnepe, a Hanuka meg a világ teremtésének az ünnepe


A zsidók nem hisznek Jézusban és pontosan ezért nem ünneplik a születését sem, de Istenben hisznek ezért Hanukáznak

2014. dec. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Többek között kaptam egy üveg szörpöt, de gondolom nem erre gondoltál :D
2014. dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Piroska szörpöt kaptam.
2014. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Tokaji aszut kaptam.
2014. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Pezsgőket kaptam vicces feliratokkal. Kaptam egy 25éves villányi cab.sav-ot. Meg egy rekesz portert. Ez utóbbinak örültem a legjobban.
2014. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én egy üveg Törleyt kaptam meg egy 0.7-es Jägert flaskával.
2014. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Először is, bár jómagam ateista vagyok, de nagyon értékelem a polkorrekt kérdésfeltevést. Érdekes, hogy itt rögtön indulatokat váltott ki, sok helyen pedig ez a legtermészetesebb dolog.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Saját készítésű tojáslikőrt, fehérbort és még nincs vége az ajándékozásnak.

2014. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ez azért érdekes, mert a múltkor hallottam olyan vallásos zsidókról akik a karácsonyról beszéltek mint ünnepről és mint saját maguk is karácsonyozó valakikről


Egy zsidó nem karácsonyozik soha

Ez egyenlő lenne azzal, hogy elismernék a zsidók Jézust mint Megváltót pedig a zsidók a egyértelműen elutasitják ezt

2014. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%
Én egy Jack Daniels single barrelt.
2014. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!