Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szilveszteri bulira pia?

Csokola'de' kérdése:

Szilveszteri bulira pia?

Figyelt kérdés
Helo, nos hát ugye szilveszteri bulit akarunk rendezni, és azon gondolkoztunk hogy milyen italt vegyünk (lehetőleg töményet) ami aránylag olcsó, de viszont iható is, és azért van ereje is. Szóval ezt szeretném kérdezni, hogy mit vegyünk? :) (Vásárolni valszeg a Te*co-ban fogunk).

2014. dec. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kölyökpezsgőt. :-) Tesztek bele egy kis chillit, akkor erős lesz.
2014. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire kell olcsó legyen. Hubertus szerintem nem drága jó íze van és 33%-os szóval annyira nem is gyenge. Vagy ami még jó a lidlben aldiban pennyben vannak Jägerutánzatok. Pennyben most akciós is. 1500Ft a 0.7-es, és 35%-os. Az is finom és az még jóval olcsóbb mint a Hubertus, csak annál már fenn áll a veszélye hogy egy pár anyagon spóroltak a gyártásakor és egészségtelenebb mint az eredeti Jäger. Aztán van még pennyben valami likőr 900Ft fél liter 25%-os. Édes íze van elég jól lecsúszik, de azt nem ajánlom, mert én egyszer egy kevéstől is nagyon másnapos voltam. Meg fejem is fájt tőle nem is csak másnap de még aznap is.
2014. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HengerR válasza:
Az ital a társaságtól függ. Ha elég csak egy fajta akkor a vodkát javaslom. Ugye nem kell mondanom, hogy azt mi mással is lehet még fogyasztani?
2014. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Házi baileys recepteket ajánlok.

[link]

[link]


én így csináltam:

4 tojás sárgája

2 csomag vaníliacukor

7 evőkanál kristálycukor

1 tubus sűrített tej

1/2 liter tartós tejszín

1/2 liter vízben feloldott fél tasak cappuccino

1/2 liter rum

1 deciliter etanol


Szépen összeturmixoltam és lehűtöttem. Többen azt mondták, hogy jobb, mint a bolti.


Van, aki még a cukor egy részét meg is szokta karamellizálni.

2014. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat :) hát az ilyen "gyógypiák"(Hubertus, Jäger) nem a kedvenceim, mert egyszer-kétszer rúgtam be belőlük de akkor is széthánytam az agyam :D de a vodka az nem lehet rossz.. :)
2014. dec. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!