Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen lehet ez a pezsgő mire...

Milyen lehet ez a pezsgő mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Burg édes fehér pezsgőm van, akciósan vettem most 500Ft-ért a Sparban, előtte sosem találkoztam ezzel, termelő és palackozója a Szikrai Borászat Kft. ránéztem neten, termékeik közt találtam szörpöket, de borok, pezsgők, vermutok is szerepelnek közte, erről a termékről nincs semmi információ meg sincs említve:D biztos hogy igazi pezsgő nem habzóbor mert azt láttam külön ugyanebből a márkából, kérdés hogy milyen lehet, csinálnak az ilyen kis cégek a legpocsékabb alapborokból is pezsgőt, vagy meg kell ütnie egy szintet szóval mire számíthatok?:)
2014. dec. 31. 10:57
 1/3 Phoney ***** válasza:
100%

Nincsenek külön szabályok arra, hogy mely borokból szabad pezsgőt készíteni, ha erre vagy kíváncsi. Ami eladható borként, abból pezsgőt is szabad csinálni.


Nem tudom, milyenek az igényeid, nekem az 500 Ft-os pezsgő a rémálmaim listáján van.

2014. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én múlthéten vettem egy palackkal,amolyan próba szerencse alapon. Az íze nekem tökéletesen megfelel,majdnem, hogy veri a torleyt,sőt ennek még az utóize is kellemes. Nekem osszesegeben megfelel.

10/10 szerintem neked sem fog csalódást okozni.

Ennyi pénzért meg aztán tényleg megerte.

2014. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A száraz jól behűtve nem vészes. Én szoktam venni, ha épp abban a Sparban járok, ahol mindig elkapkodják estére az olcsóbb La Fiesta, Bikatory és Pincemester borokat. Normál körülmények között ezekből vennék minden este 2-3 üveggel, mert 370-500Ft között mozognak, a Burg pezsgő viszont 5-600Ft sajnos. De legalább jól be lehet tőle rúgni.
2017. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!