Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Johnie walker, Ballantine's,...

Johnie walker, Ballantine's, jim beam, jack daniels melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem a kedvencem. De.a.mézes Jack fantasztikus.
2015. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Az alap verzió mindegyikből meglehetősen középszerű, de a termékcsalád más tagjai egészen jók, pl a Jim Beam Black vagy a 12 éves Ballantines egész jók. Ha az alapok közül kéne választani, akkor az ár/érték arány alapján a piros Johnnie Walkert mondanám, e közül a 4 közül ez van a legkevésbé túlárazva.
2015. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az alapváltozatok közül szerintem is Johnnie-nak van a legjobb ár/érték aránya. A drágábbak közül még csak Fekete Johnniet ittam, hát az köröket ver bármelyik alapváltozatra, de szerintem a drágább változatok már mindegyik márkából bőven jónak mondhatók.
2015. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Johnnie Walker-ből a double black, Jack Daniel's-ből a Gentlemans' Jack, Ballentine's-ből a 12 éves az igazán finom.


A kommerszebb változatokból a Jim Beam a kedvencem, bár inkább szódával élvezhető az is.

2015. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jameson vagy Tullamore Dew meg ezeket is szoktam neha venni.ilyet mar probaltatok?
2015. jan. 6. 22:21
 6/7 ¡Converse! 182 ***** válasza:
84%
A johnnie és a jack-et még nem kóstoltam. De a bali és a jb között kéne választanom , akkor ballantine's. Kóstoltam már a tullamoret és a jamesont, nekem a tullamore jobban bejött sokkal egyedibb az íze, nekem jelenleg ez a kedvenc whiskeym 
2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 abcderfghijkk válasza:
Jameson és tullamore. A két legjobb (mindkettő ír!). A többi ihatatlan húgy.
2022. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!