Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért érdemes piálás előtt...

Miért érdemes piálás előtt sokat enni?

Figyelt kérdés
Nem értem. Ha valaki sokat iszik, akkor még azt is kihányja, amit megevett. Ha meg csak be akar csiccsenteni, akkor többet kell inni a kívánt hatáshoz. Akkor miért mondogatják folyton, hogy sok zsíros kaját kell enni az italozás előtt?

2015. febr. 7. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem árt meg annyira,nomeg nem igazán jó éhgyomorra inni.Ha már inni akar az ember akkor igyon.Amennyiben eszünk előtte ,akkor nem kell közben enni ,lehet folyamatosan vedelni.Ha nem silány minőségű az alkohol és csak egyfélét fogyasztunk akkor nincs hányás.
2015. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha az ember inni kezd, akkor abban az állapotban szerintem senki nem gondol a kajára. Így pedig felesleges előtte bezabálni, nem?
2015. febr. 7. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

2


Engem kevésbé visel meg az alkohol,ha ivászat előtt eszem

és nagyobb mennyiségű folyadékot fogyasztok.Értsd, nincs másnaposság,hányás.

2015. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:

Teli gyomorral sem kimondottan több ital, hanem inkább több idő kell a leittasodáshoz. Persze, ha az volt a terv, hogy egy óra alatt leszel matton aránylag kevés italtól, akkor az így tényleg nem fog menni...


Viszont cserébe egész addig nem leszel rosszul, amíg nem ittál túl sokat. Én is emlékszem, mikor hülyegyerekkoromban nem volt pénzünk enni piálás közben, aztán minden pohár italt úgy erőltettünk le, hogy nem esett jól, hát tudod mit, nem hiányzik.

2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De ha az ember inni kezd, akkor abban az állapotban szerintem senki nem gondol a kajára. Így pedig felesleges előtte bezabálni, nem?"


Ez változó. Ha iszom, az nekem olyan étvágyat csinál - főleg a rövid - hogy a vasat is megeszem. De jobban bírom az italt, ha előtte ettem. De ivás közben is mindig eszem valamit, csipszet, ropit, pizzát, főtt ételt, akármit.

2015. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!