Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak, hogy az alkohol...

Mit csináljak, hogy az alkohollal ugyanolyan hatást érjek el, mint rég?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még bírtam egy minimális mennyiségű alkoholt, pálinkából 2-3 feles, és utána jól éreztem magam. Aztán 1x kicsit túl csordult, többet ittam a kelleténél, életemben először megéreztem hogy milyen borzasztó a másnap. De már egy ideje nem a jókedvet hozza ki belőlem a pia, pedig ezért innám, hanem egyszerűen elkezdek tőle sírni XD De a másnaposság óta pálinkára gondolni se tudok. Egyszeráen már nem bírnám meginni. Azóta 1x megpróbáltam meginni egyetlenegy felest, de nem esett jól, hajnali 2ig küszködtem mert majdnem kijött..azóta csak Jagert iszom, de már azóta egyszerűen már nem érzem meg a hatást, nem tudok annyit inni, képtelen vagyok szalonspicces álapotba is kerülni...miért van ez? A jobbkedv miatt innék kicsit, de már hiába ha csak rossz kedvem lesz, vagy épp meg se érzem a hatást..
2015. febr. 7. 21:27
 1/5 anonim válasza:

wisky cola, gyömbér

Az alkohol nem feltétel feltétlen a jókedv csináláshoz.

2015. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ketdesz az alkoholista életbe átbillenni! (Y) Csak Teát igyál, +tejet.
2015. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem vagy ne igyál ha csak rossz érzések törnek rád ettől. -Vagy igyál helyette olyat ami felviszi a vérnyomásod. Tekila Whisky Pezsgő Rum.

A pálinka pont leviszi például és lehet ez is közrejátszik abba hogy nem érzed jól magad. Plusz megszokja a szervezeted ha csak 1 félére állsz rá és ugyérzed kevésbé hat. Emellett pedig hiába iszol ha rossz kedved van nem fog felvidítani csak ha jó társaságod van mellé..

2015. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúúha, ezt elbasztad. Szerintem mindenkinek megvan az a pia amit fiatal korában túlzásba vitt, és azóta sem tudja meginni. Én kb 15 éve nem bírok whiskey-t inni. A pálinkával rábassztál, mert az a legjobb tömény, ha nem sörözöl meg nem iszol mellé mást, akkor iszonyat sokat meg kell inni belőle, hogy szarul legyél másnap. De hát ha egyszer sikerült túllőni, akkor nincs visszaút. Van haverom, aki tiltólistára tette így a pálinkát, nem szoktam irigyelni...


Sose igyál azért, mert rossz kedved van. Mert jobb kedved nem lesz tőle, viszont alkoholista leszel. Ha buli van, meg társaság, akkor amúgy is vidámság van, azt meg lehet tolni pával, abból nem lesz ban. De rossz kedvre soha ne igyál, főleg egyedül!

2015. febr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyent én is sok embertől hallottam hogy egy piát soha többé nem isznak mert attól nagyon berúgtak egyszer és rossz emlékek fűzik hozzá. Ki a whiskyt említi ki a Hubertust. Ha én is így tettem volna akkor mára nem innék se vodkát se gint se Jägert se pálinkát se bort se sört mert ezeket mind összeittam mikor életembe először iszonyúan berúgtam, szét hánytam mindent, de valahogy nekem nem lett ilyen hatása azóta is iszom ezeket mind. Amit mostanában egyre jobban kezdek rühellni az a vodka, de azt azért mert viszonylag olcsó volt az idei év kezdetéig és annyit ittunk a haverokkal hogy már lassan megutáltam az ízét. Hubertussal ugyanez a helyzet eleinte jó volt mert finom édes, de mára már émelyítő, pedig soha nem rúgtam be tőle iszonyúan. Könnyen lehet hogy te kérdező a pálinkát már ezután nem tudod meginni mert te is olyan vagy akibe berögzött az első szörnyű másnap. Úgyhogy ezután próbálkozz más piákkal. A töménytől egyébként én is sokszor csak elkábulok de jókedvet nem csinál. Próbáld meg esetleg a vörösbort. Azt a vérnyomást is emeli meg nekem általában nagyon jó kedvet csinál. Viszont 1000Ft alatti vörösbort ne nagyon igyál mert azok közt sok pancsolt cukrozott lötty van ami jól csúszik mert édes ezért jól be lehet tőle rúgni de tele van színezékkel és szörnyű fejfájást okoz másnap.
2015. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!