Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » PET-palackos bor helyett:...

PET-palackos bor helyett: Minek a legjobb az ár/alkoholmennyiség mutatója? Esetleg ki lehet valahogy vonni a PET borból az alkoholt és külön meginni?

Figyelt kérdés
PET-palack bor 600 Ft / 2 liter / 10-11% alkohol
2015. febr. 15. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki lehet vonni.

Én a vízből (H2O) szoktam kivonni az oxigént amit elhasználok légzésre.

A többit meg kidobom. :-D

2015. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Nincs még egy ital, amivel egységnyi alkoholt annyira olcsón megkapsz, mint az ilyen hulladék borokkal. Sőt, még a minőségi, 2000 Ft/3L-es dobozos-csapos (bag-in-box) borok alkoholtartalma is jóval olcsóbb, mint a legolcsóbb vodkáké.


Persze, hogy „ki lehet vonni” az alkoholt, ezt hívják szeszfőzésnek. De azt csak bejelentett lepárlóval, saját tulajdonú gyümölcsből lehet törvényesen csinálni.

2015. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Arobi válasza:
Te kissé nagyon 'pihent' vagy nem ? Ez tök hülyeség. Vegyél pálinkát,az
2015. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
400 forint / literért lehet kapni termelőktől is bort. Azt nem PET palackban adják, hanem hordóból csapolják legtöbbször. Demizsonba is lehet kérni. Én üres üvegekbe szoktam kérni a letöltést.
2015. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!