Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudnám igazi Gösser-rel...

Hogyan tudnám igazi Gösser-rel a leghűbben utánozni a citromos Gössert? (Barátom csak olyat iszik. )

Figyelt kérdés

Férfi létére nem szereti a sört, én imádom.

Ő csak Radlert, citromos Gössert hajlandó inni, de csak sima Gösser van itthon.

Ha citromlevet rakok simába még nem lesz ugyanolyan az íze.

Szerintetek mit kéne tennem bele még, hogy ugyanolyan legyen és ne vegye észre?



2015. febr. 15. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a citromos sönek általában fele sör, a másik fele meg valami limonádé féle lehet mert édes. Próbáld meg úgy hogy fele-fele arányban milyen ha limonádéval kevered a sört. Bár szerintem úgysem lesz épp olyan mint a citromos gösser, de talán jobban hasonlít mintha sima citromlével próbálnád.
2015. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Észre veszi mindenképpen.Én ha citromos sörre vágyom akkor a normál sörbe citromlevet facsarok és mézzel édesítem.De nem vizezem.
2015. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!