Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit isztok egy héten /...

Mennyit isztok egy héten / hónapban / évben? Miért? Be is baxtok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Mostanában egyre kevesebbet. Nem hiába, öregszem :)

De ha iszom, akkor annak a mennyisége kb. 1 pohár bortól 0.5 liter töményig (+ mellé még ez-az) terjed.

2015. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Évente két pohár pezsgő. Ezenkívül csak víz és tea, esetleg kóla nagyon ritkán. Tudom a pénzt értelmesebb dolgokra költeni, minek önteném a wc-be?
2015. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-4-szer iszom, valami minőségi 0,5 deci töményet vagy 1-2 deci bort. A berúgásból már elegem van. Azért iszom mert szeretem, és sokkal élvezetesebb ilyesmit inni, mint valami édes löttyöt, mivel sokrétűbb az íz világa. Másrészt ennyi alkohol még nem károsítja a szervezetet, sőt lehet használ is neki.
2015. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem fogyasztok alkoholt.

A tea a kedvencem vagy a korte le, de kola fuggo vagyok.

2015. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Éves szinten olyan 2-4 deci tömény, leginkább likőr. Egyszerre 1-2 kortynyit iszok csak, sose rúgok be. Van egy fajta aminek szeretem az ízét, egész ritkán (kétévente egyszer kb) felmerül bennem hogy be kéne csiccsenteni, amit a férjem mindig támogat mert azt gondolja hogy akkor teljesen gátlástalan leszek (nagyobb esély van rá hogy elalszom :D ). Csak itthon iszok, általában én vezetek akárhová megyünk; a rokonságban sem iszik senki. Baráti társaság szokott borozni, én azt nem szeretem, olyankor inkább ásványvíz.
2015. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Évente úgy 3-5 alkalommal szoktam keményen berúgni, ilyenkor jó sok lemegy. A legutóbbi ilyen Szilveszterkor volt. Akkor ittam pálinkát vodkát hubertust jagert abszintot rumot sört. Összesen úgy 7-8 deci tömény ment le meg 1 sör. Egy átlagos bulin ahol nem akarok kegyetlenül berúgni általában 4-5 deci töményet iszok 1-2 sörrel, de ilyen is havonta 1 szokott lenni általában. Sörözni heti szinten szoktam haverokkal, ha épp nincs buli, akkor csak dumálunk és lemegy 2-6 sör. Itthon pedig sört néha iszok este tv nézéshez, illetve bort vagy pálinkát szoktam inni ha van hozzáillő kaja.
2015. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Szilveszterkor, meg a születésnapomon fogyasztottam némi pezsgőt.
2015. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Heti 5-6 alkalommal 7-8 doboz sört. Mindig be is baszok. De most találtam munkát, szóval nem lesz ennyi időm.. :/
2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Vacsihoz 1/4 sör, vagy 1/8 bőr, v utána egy feles.

Havi egyszer társasággal sörözőbe megyünk, akkor ott 4-8 lecsúszik, de nem rugók be csak spicces leszek. Vagy borkostolót tartok, 5-9 fő, 3-5 üveg.


Nyáron heti két üveg rozé elgurul fröccs formájában.

2015. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
*** bőr = bor + auto corrector
2015. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!