Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb, legfinomabb...

Melyik a legjobb, legfinomabb whisky amit ittatok? De azért megfizethető áron :D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bourbon whiskey (remélem jól írtam) olyan finom észre se vettem mikor megitam az üveg felét egyedül!
2015. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
mindenki mást szeret... olcsót meg senki :D én nem vásárolnék nevenincs pár ezer ft-os whiskyt... de azért 30 éves Balit se.. jaaa és szubjektív kinek melyik ízlik.. kóstolj ;) ha kell ajánlani.. ott vannak a szép J betűs férfi nevek.. Jim, Jack, Johnnie :D
2015. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi :D de várok még neveket :D jimet ittam, az finom volt :D
2015. ápr. 7. 14:51
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
anno koleszostárs itatott velem ilyen többféle viszkiből kevert löttyöt, az viszonylag tűrhető volt (pedig rettenetesen rühellem a viszkit)
2015. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Johhnie Walker Traveller's Collection Spice Road. Ez a sorozat első, és legolcsóbb darabja. Szerintem igen finom.


Jim Beam Signature Craft.


Nálunk most ezek a menők. De persze mindig igyekszünk újabbakat kipróbálni. :)

2015. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam olyan rengetegfélét, de nekem a Glenlivet a favorit :) Ki mit nevez megfizethetőnek, én tuti nem vennék olcsóbbat, úgyis ritkán iszom. De a Glen Elgin is kellemes volt :)

Ezeknél drágábbat még nem próbáltam, sosem vetett fel a pénz.


Ha nincs pénzem ezekre, inkább veszek egy üveg tokaji aszút, ami eláll addig, amíg megisszuk a párommal, ellentétben a normál borokkal.

2015. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Phoney ***** válasza:
100%
Ha ott tartasz, hogy kóstoltad a fapados Jimet és ízlett, akkor bátran vedd meg bármelyik bourbon whiskyt 6–10e Ft között, mert nincsenek „legjobbak”, főleg akkor nem, ha még nem alakult ki a whiskys ízlésed. Persze amúgy nyugodtan megvehetsz ennyiért más whiskyfajtákat is, mert ha ízlik a fehér Jim, akkor nem vagy finnyás.
2015. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én az amerikai whiskey-ket(bourbon)szeretem jobban.

Azok közül amiket ittam már: Four Roses, Maker's Mark, Knob Creek, Elijah Craig, Wild Turkey, Jack Daniel's.


Ők nagyrészt 5-10 ezer forint között vannak.


Nekem ezek sokkal jobban ízlettek, mint pl. a Ballantine's,vagy a Johnnie Walker Red Label.

2015. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 CsMatthew válasza:
Nálam a favorit a Famous Grouse, de hogy neked mi lehet a legfinomabb, azt ki kell tapasztalnod :P
2015. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most azt vettem, Famoust :D
2015. ápr. 10. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!