Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az igaz hogy ha megiszik...

Az igaz hogy ha megiszik valaki 1liter házi pálinkát húzóra hogy az illető mrghsl tőle?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez igaz. Már fél liter pálinka is halálos,kivéve ha hosszú ideig iszogatod.
2015. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem meg rögtön kihányod.
2015. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ember és pálinka függő.
2015. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadiknál a pont. Simán halálos lehet, de tuti van, aki kibírná, bár nem hiszem, hogy állva maradna. Durva véralkoholszintet hoz össze ennyi, bizonyára kórház lenne belőle és csak csodálkoznának a kezdő ápolók, hogy ilyen szinttel nem hal bele. Én ezt gondolom.

S persze az se mindegy, hogy mekkora testre oszlik el ennyi ital.

2015. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 litert ha reggeltől estig innám akkor is szörnyen részeg lennék. Szerintem az emberek 99%-a rögtön kihányná, de ha valakiben bent marad akkor ez minimum detox de egy átlag testtömegű ember esetében hánytatás vagy gyomormosás nélkül tuti halálos. Ennyitől még egy 150 kilós ember is minimum a földön fetrengene ha lehúzza és nem hánnya ki.
2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a hulye, aki egy liter paleszt betolt magaba huzora? De szerintem minden egeszseges felnott ember kibirna ... egy irdatlan nagy berugas lenne, de nem halna bele csak olyan ember, akinek valami baja van.

Egy kemeny alkoholista ennel sokkal tobbet megiszik tiszta szeszbol is (es meg leobliti par uveg sorrel).

2015. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Phoney ***** válasza:

Igen, az átlagembert meg tudja ölni egyszerre egy liter pálinka, ha benne marad.


22:43

„Egy kemeny alkoholista ennel sokkal tobbet megiszik tiszta szeszbol is”


Egy átlagos (!) adottságú férfi krónikus alkoholistának – ha töményet iszik – nagyjából 6-9 dl töményben szokott kiteljesedni a napi adagja. De ez nem azt jelenti, hogy nem hal meg, ha egyszerre issza meg...


Ha csak a harmadát egyszerre megiszod annak, amit egész nap bírsz, már nem maradsz talpon. Szerinted mi történik, ha erre még rátriplázol?

2015. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ujjabban egyfajta "divat" ez, ugy latom.. De nem baj: aki hulye, haljon meg.

Mar sokan belehaltak. Nezz utana, talalsz cikkeket rola a neten, biztos vagyok benne.

2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen igaz
2015. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!