Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A múltkor whiskey cólát...

A múltkor whiskey cólát kevertem magamnak és hagytam magamnak benne még egy két kortyot a pohár alján nem ittam meg egyből és kb egy óra alatt az egészből nyálkás nyúlós folyadék lett. Még úszkáltak is valamik benne. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Már nem először fordult elő.
2015. máj. 17. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
A whiskeyben kis manók vannak, azért van vidám kedved részegen, mert ők olyankor táncolnak és az csiklandoz belül. A kólától megdöglenek. Az úszkáló izé a hullájuk volt. Na ezért nem kell semmit a piába keverni.
2015. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Én mikor piáltam, sose értettem meg ezt az össze vissza keverés, zagyválás mire jó. Mert igy egyiknek se lehet érezni , élvezni az ízét. De mint írod egy fos lesz belőle. Hidd el csak tisztán lehet inni a piát.
2015. máj. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell hogy szomorítsalak. Sztem valaki beleverte. A kólában bármennyi ideig is áll az alkohol, nem lesz nyúlós nyálkás.
2015. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!