Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az unicum nagyon keserű?

Az unicum nagyon keserű?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, de a túl keserű dolgokat nem szeretem.

2015. máj. 19. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Mint amikor egy rossz mozdulatnál visszaöklendezed a gyomorsavat, pont olyan íze van. Bár a gyomortartalom 1 fokkal finomabb az Unicumnál.
2015. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

Nem nagyon, csak fele annyira. Illetve annál kicsit jobban, de mégse olyan nagyon.


Ez elég pontos meghatározás volt? :-)

2015. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
84%

Akkor neked valószínűleg túl keserű lesz. Lényegesen keserűbb pl., mint a cukrozatlan feketekávé vagy fekete tea, és hosszan tartó keserű utóíze is van.


Menj be egy szórakozóhelyre és kóstolj meg 2 centet, ha érdekel.


Én egyáltalán nem ajánlanám első keserűlikőrnek, de ha már ismersz vagy 10-20 másikat, akkor érdemes rá visszatérni. Sokkal barátságosabbak pl. az Unicum Szilva, a Ramazzotti vagy akár a Várda Keserű.

2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az. Nem hiszem, hogy ízleni fog. Én sem bírom a keserű dolgokat, én sem szeretem.
2015. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem az .Nyugodtan próbáld ki.Meglepően sokat meg lehet inni belőle hányás,másnaposság nélkül.
2015. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak a végén van neki pár pillanatig egy kesernyés íze, de az se konkrétan kesernyés, inkább a gyógynövények jönnek ki rajta, mintha egyszerre ennél mondjuk negrót meg valami erős mentolos cukrot, nem pont ilyen, de ézésre ez ugrik be nekem elsőre az ízéről
2015. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nomeg van benne cukor is,úgyhogy nem vészes, inkább csak enyhén kesernyés .
2015. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem szereted a keserű dolgokat akkor nem fog ízleni. Azért ha van lehetőséged kóstolj meg belőle egy picit, mindenkinek másképp hat. Nekem pl nem feltűnően keserű, egyik ismerősöm szerint pedig ihatatlanul keserű. Alapvetően azért nem véletlenül keserűlikőr a meghatározása :)
2015. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

Várj, töltök egyet magamnak.


Finom.

2015. máj. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!