Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A legborzalmasabb keverékek...

A legborzalmasabb keverékek listáját akarjuk összeállítani a kolesz történetében. Ajánlotok?

Figyelt kérdés

Év közben nem egy torszülött pia látott napvilágot.Leírom azokat amikre sikerül még emlékeznem.(ezeket el is neveztük)


Keleti szél:1 dl vodka+ 1 dl sör


Királyvíz:1 dl vodka + 1 dl sprite


Semmit se!:1 dl vodka+ 1 dl jäger


Annyit se!:1 dl vodka+1dl jäger + sör


Hidegháború:1 feles whiskey + 1 feles jäger +1 feles vodka + jég


Gammasugár:1 dl vodka + citromlé


Jégeső:1 feles jäger + 2 dl sör


Farkasvér: 1 dl jäger + vörös bor


Skywalker:minden átlátszó akár rövid akár hosszú egy 5 dl-es korsóba


Tudnátok még mondani nagyon bizarr keverékeket?

Olyat kérek amit még nagyobb fizikai fájdalmak nélkül meg lehet inni.

Például nem a haverom parasztmojitójára gondolok ami házi páleszből,kólából és erős pistából áll.


Tehát olyat ami odabasz,de nem megöl.



2015. jún. 10. 22:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Korsó aljára egy centi pálinka még egy centi vodka, feléig felönteni borral(szigorúan tabis) kb félig aztán mehet tele pezsgővel :) es szivószállal fogyasztani

Borral és pezsgővel érdemes játszani egy kicsit kevesebbet, és valami százaléknélküli lötyit önteni de felesleges bele :D

2015. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Kaviár,

Vaj,

Egy kis só,

Egy kis bors

Ééééééééééééééééés a pezsgő!

2015. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 petizacc ***** válasza:
2015. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Második,ez már a "Sátán könnye" névre érdemelne rá.

De talán még leíróbb lenne a "Pusztulás harmata"

2015. jún. 10. 23:13
 5/14 A kérdező kommentje:
B+ harmadik,ettől kiégtem
2015. jún. 10. 23:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a legeslegfinomabb olcsó keverék: 2 üveg dankó rozé, szentkirályi vadszőlős limonádé ( [link] berúgás 1000 ft alatt 2 embernek, midneféle fájdalom és másnaposság nélkül
2015. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer középsuliba én csináltam egy koktélt, amit bennt megvedeltünk.

Ami szeszesital volt a kamrában, mindegyikből vettem egy kicsit, összeöntöttem és hozzáadatm jó sok bodzaszörpöt, kicsikét jobban telt a nap.

2015. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Hideg, zsíros kecsketejet keverj bármivel ezek közül. Gyakorlatilag lehetetlen meginni : )
2015. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlspilázni, bármelyik jófajta házipálesz (ha nincs, Zwack-féle kosher szilva) harmatos kisfröccsel kísérve olyan, mint a fejbe-gumikalapács, másnaposság nélkül. Vizsgaidőszakban jöttünk rá erre az alaptételre:-)

A "fény" nevű ital is ütős, de azt, gondolom, ismeritek:-)

2015. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy másnaposság nélkül? Ha eleget iszol belőle, nincs olyan, hogy nincs másnaposság. Igyál rendesen és lesz másnaposság. Egyszer ittam pálinkát és Unicumot keverve, a többire nem emlékszem, de melegen irtó szar volt, bár ez nem koktél csak hülyék voltunk. :D Szerintem az azonos italfajták keverése nagyon szar tud lenni. De miért nem isztok finomat? Én pl. nem rég ittam fehér bort szőlővel, isteni finom volt, bár inkább minőségi bornak mondható, mint szarnak szóval.... D:
2015. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!